Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, Ay, beşinci zeka, soy ve eğitim evinizde konumlandırılacağı için, haftanın başlangıcı yüksek olacak. Ay, ani kazançların sekizinci evini yönettiğinden ve kazanımın beşinci evinde konumlandığından, piyangodan ani gelir ve bazı yerliler için hisseler tahmin edilebilir.

Bununla birlikte, profesyonel olarak bu, herhangi bir yeni girişime girmek için doğru zaman olmayabilir, çünkü bu geçiş size sonuçlara ulaşmak için gereken tutarlılığı sağlamayabilir.

Kişisel açıdan bakıldığında bu, ailelerini genişletmek isteyenler için hayırlı bir dönemdir. Öğrencilerin akademisyenlerde iyi performans göstermeleri muhtemeldir, bu ebeveynlerinin yüzlerine mutluluk ve gülümseme getirecektir.

Ay’ın altıncı evinizdeki bir sonraki konumu, Yay burcu önlerine çıkan engellerle verimli bir şekilde mücadele etmeleri için yüksek rekabet gücü sağlayacaktır. Profesyonel olarak, Ay’ın bu konumu, bu süre içinde isim ve şöhret kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Düşmanlarınız ve rakiplerinizle olan eski anlaşmazlıklarınızı çözmek için de iyi bir dönem. Devlet işi arayan öğrenciler bu dönemde hayallerinin gerçek olduğunu göreceklerdir.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Kişisel açıdan işler iyi görünse de, eşinizin aşırı harcamaları, ikiniz arasında bazı karışıklıklar ve çatışmalar yaratabilir.

Sağlık açısından, bu süre sizi uzun süre rahatsız eden herhangi bir geçmiş hastalıktan veya hastalıktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Yedinci evinizdeki Ay, altıncı evin lordu Venüs ve kafa karışıklığı gezegeni Rahu ile bağlantılı olacağından, haftanın son aşaması Yay yerlileri için umut verici sonuçlar getirmeyecektir.

Bu, özellikle ortaklıklar şeklinde bir işiniz varsa, işinizde bazı sorunlarla karşılaşabileceğinizi gösterir. Partneriniz sizi sindirmeye çalışabilir, bu da ikiniz arasında belirli çatışmalara veya farklılıklara neden olabilir. Öyleyse, ikiniz de aynı amaç için çalıştığınız için bu konuyu dostane bir şekilde çözmeye çalışın.

Profesyonel olarak, yeni bir şey denemekten ziyade şu anda elinizde bulunan görevlerde ve çabalarda iyileştirme sağlamaya odaklanmanın tam zamanı.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status