Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, bir meslektaşınıza, müşterinize, komşunuza veya arkadaşınıza vereceğiniz sözleri dikkatle yerine getireceğiniz bir hafta önünüzde var. Bunun nedeni, uygulanmasının bir şekilde kişisel veya mesleki yaşamınıza yansıyacağı gerçeği olabilir.

Kişisel veya aile bütçenize düzenli olarak giren parayı almak üzeresiniz: maaş, emeklilik vb. Bu hafta çeşitli etkinlikler için önemli beklentileriniz olacak. Genel olarak, her birinin kendi geliştirme çizgisi olacak ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Bu yedi gün boyunca, yeterli kararlılık göstermeniz ve bir şey veya biriyle ayrılmanız gereken önemli bir an yaşayacaksınız. Sorun çıkarmak veya açıklama yapmadan bunu yapmanız büyük ölçüde size bağlı olacaktır.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta boyunca muhtemelen sizin ya da eşiniz gerçekçi olmayan arzulara sahip olacağınız ya da ilişkinizde (bu günlerde) kaprislerle yönlendirileceğiniz için aşk hayatınız kararsız olacaktır.

Hafta boyunca herhangi bir davet veya öneriyi göz ardı etmeyin. Kendi geleceğinizi tahmin etmeye çalışmayın, çünkü size her şey bilmeniz için verilmez.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Erkeklerin gelecekleri hakkında karar vermeleri için bir haftaları olacak. Kadınlar büyük olasılıkla beklenmedik bir yerden bir mektup, mesaj veya telefon görüşmesinin tadını çıkaracaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status