Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin için profesyonel ve mali açıdan ilginç olacaktır. Hafta boyunca, bir satın alma, mülk edinme, para alma benzeri konular ile ilgili eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Maddi yönden önemli fırsatlar elinize geçebilir, ticari hayatta şanslı olabilirsiniz. Birçoğunuz sevilen birinden bir hediye alacak ya da dikkat çekecek. İlginç bir gelişme veya daha güçlü duygular, yeni bir romantik arkadaşlık ya da flört içinde ortaya çıkabilir. Hafta içi kesinlikle hoş bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, geçmişinizdeki kişilerle beklenmedik bir karşılaşma veya internetten görüşme yaşayabilirsiniz.

Yay burcu bu hafta bir toplantı veya görüşme için bir davetiye alacaksınız veya tartışacaksınız. Bu hafta, Yay burcunun altında doğan insanların çoğu duygusal olarak kararsız olacak. Ruh haliyle açıklanamayan karmaşıklıklar, duygular ve arzularda değişkenlik yaşayacaksınız. Aslında, şimdi başarının eşiğindesin. Bir arkadaş için hediye almalısın. Bu günlerde hoşgörü ve diplomasi gibi özellikler önemli rol oynayacaktır.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma gününe kadar, romantizm, sosyalleşme ve eğlenmek için harika bir zaman olacak. Çok güçlü arzular olabilir, özgüveniniz yüksek ve iddialı olabilirsiniz. Bu hafta randevular ve buluşma için ideal bir zamandır. Birini dış görünüşün ve çekiciliğin ile kendine çekebilirsin. Bu çekicilik, yüzeysel değil, yoğun karşılıklı çekim ve kimyaya dayanıyor olabilir. Bekar olanlar bu hafta aşkı bulabilirler.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günkü meydana gelecek olan Güneş Tutulması, içsel bir sessizlik ve denge duygusu nedeniyle uyumlu ilişkiler kurar. Özellikle erkekler ve güçlü insanlar için iyilik bekleyebilirsiniz. Bu tutulma hayatta kalma enerjisi ve gücünüzü artırır. Cesaret ve savaş ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir. Artan güven ve coşku önümüzdeki aylarda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status