Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık yay burcu yorumunuzda bu hafta Merkür Yay burcuna geçecek ve 1.evinizdeki benlik, kişilik, bakış açısı ve kişisel yaşamınızı tetikleyecektir. Merkür, iletişim, teknoloji ve medya anlamına gelir, bu nedenle çok fazla iletişime sahip olursunuz. İletişimleriniz kişisel hayatınız ve hırslarınızla ilgili olabilir. Hayatınızda yeni başlangıçlar istiyorsunuz. Yeni beceriler öğrenmeye çalışacaksınız. Bazı yeteneklerinizin üzerine gidebilir, kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta kişisel gelişim yönüne ağırlık vermek isteyecek, öğrenmeye aç olacaksınız. Kendinizde gördüğünüz eksikleri tamamlayacaksınız. Özellikle bazı eksikleri tamamlamak iç huzurunuzu da artıracak. Yeni beceriler edinmek ve kursa yazılmak gelecek için hedeflerinizi de değiştirebilir.

Uzak yerlere seyahat de görülüyor. Kendinizi güçlendirmek için yeni yerlere giderek, konferans veya kurslara katılarak sertifika alabilirsiniz. Yeni arkadaşlar hayatınıza girebilir. Kişisel hayatınız yavaş yavaş değişiyor. Bu dönüşüm felsefi tartışmalara dayanacaktır. Siz de manevi tartışmalarda yer alacaksınız. Merkür iletişim anlamına gelir ve Yay burcunda olduğu için, iletişiminiz çoğunlukla daha yüksek boyutlarda olacak. Kuracağınız güçlü iletişim size büyük fayda sağlayabilir, yeni fırsat kapıları aralayabilir.

6-12 Kasım 2017 Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, sevgi, lüks ve birlik gezegeni, gizli duyguların, yabancı yerleşimlerin, maneviyatın, ayrılmanın ve şifanın 12.evine taşınacaktır. Venüs bu eve taşındığında ve Güneş de orada olduğunda, o zaman duygusal stres içine girebilirsiniz. Sizi bir ikilem içine itebilir herhangi bir duruma karşı temkinli olun. Kararsız kalarak yanlış kararlar almayın. Eski ilişkilerinizi düşünebilirsiniz. Onlardan çok şey öğrenmek zorunda kalabilirsiniz.

Ruhsal etkinlikler görülüyor. Manevi yönden aradığınız huzuru bulabileceğiniz bir hafta olacak. Bu hafta şifa ve hayır işleri için iyi bir zaman diyebiliriz. Uzun mesafe yolculuklarını düşünebilirsiniz. Yabancı yerleşim planları da görülüyor. Fiziksel sorunlar da ortaya çıkabilir. Mutluluğunuz ve duygusal istikrarınız için karmaşık bir zaman olacak, bu nedenle dikkatli hareket edin.

Yay Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatı ile ilgili sizi mutlu edecek gelişmeler olacak. Eğer bekarsanız ve gönlünüz boşsa, gerçek bir gizli hayranınız olabilir ve eğer öyleyse, bu hafta kim olduğunu tam olarak öğreneceksiniz. Eğer bekarsanız, biri sizi tanımak için teklifte bulunabilir. Bu hayatınıza girecek kişinin doğru insan olduğunu düşüneceğiniz şeyler olabilir. Sevgiliniz varsa ya da evliyseniz karşı tarafa bağlılığınız artacak ve bazı güven sorunlarını konuşarak aşma şansınız olacak.

Yay Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu haftanın başında uyanık olun. Bazı insanlar sizin iyimser yanınızı kullanmak isteyebilirler. Araştırma yapma kabiliyeti iyi şans getirebilir. Dedikodu yapmaktan kaçının. Özellikle iş arkadaşlarıyla konuşurken çok dikkatli olun ve başkasını çekiştirmeyin. Bu söylenenler o kişi tarafından duyulabilir. Ekip projeleri, ekstra eğitim ve müşterilerle daha fazla iletişim, tüm alanlarda parlayabileceğiniz bir hafta olacak. Haftanın sonunda insanlara karşı daha ciddi bir yaklaşım içinde olmanız gerekecek. İşleri basitleştirmek ve organize olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status