Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta pozitif enerjiniz artıyor. Sizi daha iyimser ve iyi bir ruh hali ile dolduracak bir hafta hoş sürprizler var. Artık her zamankinden daha fazla şansa ihtiyacınız olacak ya da şansın senin tarafında olduğunu hissedeceksin. Tabii ki, bu olumlu durum hayatınızdaki kısa bir süre için geçerli olacak. Bu yüzden size verilecek şanstan en iyi şekilde yararlanın. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan bir kişi ile ilgili dikkatlice önerileri veya haberleri izleyin. Hafta boyunca, bir kadından aldığınız paradan veya ekstra gelir için bir teklifte, böyle bir kişiden alacağınız paradan yararlanabilirsiniz. Mali işleriniz, İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında doğmuş bir kadın tarafından yararlı bir etkiye veya müdahaleye sahip olacaktır.

Yay burcu bu hafta evli olan kişiler ailelerine daha fazla zaman ayırmaları gerekebilir. Hafta boyunca, geleceğini belirleyecek bir çocuğun veya gencin hayatındaki olayların gelişimini dikkatlice izleyeceksiniz. Yay kadınları 35 yaşındayken, bu yedi gün boyunca para almayı bekleyebilir veya önemli bir mali belge alabilirler. Hafta sonu, 35 yaşın üzerindeki erkeklerin sevgi ve aile ilişkilerini test edecek. Bazılarınız için, bu olaylar önceki, samimi bir ilişki veya evlilik ile ilgili olabilir.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta bütün hafta ama Perşembe günü zirveye çıkan olumlu bir değişim ve heyecan getiriyor. Bir ilerleme süreci, inanç sisteminiz, servetiniz, eğitiminiz, gezileriniz, genel mutluluğunuz ve memnuniyetiniz üzerinde değişikliklere yol açabilir. En iyi fırsatları seçmek için sabır, ılımlılık ve araştırma yeteneklerinizi kullanın. Aniden iyi bir servet senin yoluna geldiğinde mütevazı, müteşekkir ve cömert ol. Açık fikirlilik ve esneklik, başarı şansınızı artıracaktır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Kasım Yorumu

Çarşambadan pazara partnerinizle çıkmak veya eğlenmek için mükemmel bir zamandır. Gerçekten sadece arkadaşlık için değil, aynı zamanda ciddi bir ilişki için de ilgileneceksiniz. Yaratıcılığınız teşvik edilecek ve bu, yaratıcı projelere ya da aslında tutkulu olduğunuz bir şeye başlamak için iyi bir zamandır. Yaratıcı projeler ilginizi çekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status