Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta daha fazla mali sorumluluğunuz olacak. Artık farklı finansal konular ayarlamanız, kişisel ya da aile bütçenizi optimize etmeniz gerekiyor. Bazı harcamalarınızı da bir süre ertelemeniz gerekebilir. Birçok yay burcu fazladan iş ve para fırsatına sahip olacak. Eğer işiniz yoksa yeni bir iş fırsatı sunulabilir. İş başvurularından da geri dönüş olabilir. Çalışan yay burçları ise kariyerleri için bu hafta bir sınava girme ya da kursa yazılma kararı alabilirler. Daha fazla para kazanmak için bu hafta çok araştırma yapabilirsiniz.

Yay burcu bu hafta, yapacağınız ikili görüşmelerde karşı tarafı kolayca etkileyebilirsiniz ve fikirlerinizi rahatça kabul edebilirler. Hafta boyunca bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili bir toplantıya ya da etkinliğe katılacaksınız. Eğer bekar biri varsa, sözlenebilir. Bekar yay burçları ise tanışacakları birinden çok etkilenebilirler ve ilişkinin temelleri bu hafta atılabilir.

Bu hafta size arkanızda farklı izler ve duygular bırakacak birçok sürpriz getirecek. Hayatınızda bazı önemli değişiklikler yapacaksınız. Beklentileriniz karşılığını bulacak. Şimdi en azından önemli bir karar vermeniz veya hayatınızda önemli ve yaklaşan bir değişimi planlamanız gerekecektir. Yeni bir iş, yeni bir ev, başka yere taşınmak, birlikte yaşamaya başlamak gibi konular gündeme gelebilir. Düzeninizde değişimler olabilir.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta akrabalar ve arkadaşlar, meslektaşlar ve komşular ile ara sıra ve neden olmaksızın çeşitli toplantılar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Sizin için son derece sosyal bir hafta olacak. Sevdiklerinizden alacağınız davetlere katılabilir, birlikte daha sık görüşebilirsiniz.

Bu hafta aşk hayatı size neşe ve hayal kırıklığı da getirebilir. Genel olarak bu hafta hızlı büyüyen olaylar ile çok duygusal, dinamik olacak. Belki sevgilinizin onay vermediği bir şey aslında sizi çok mutlu edebilir ve onu ikna etmeye çalışabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Haziran 2018

Bu hafta ailenizden birini ziyaret etmeniz gerekebilir. Eğer uzun süredir görmediğiniz akrabalarınız varsa, onlar da size ziyarete gelebilirler. Uzakta yaşayan birinden yeni haberler de alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status