Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk hayatı ve ilişki konularına odaklanarak, başkalarıyla daha iyi geçinmeye çalışmaya başlayabilirsiniz. Yay burcu bu hafta daha uzlaşmacı olma üzerinde çalışabilir. Hafta ortası, daha fazla öğrenmeniz gereken bir konuda araştırma yapabilir ve ciddi bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, ilerleme ve başarı planları üzerinde çalışabilir ve yeni deneyimlerle açık olabilirsiniz. Cumartesi günü Mars, Akrep burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda kendinize daha fazla enerji veriyor olacak. Tüm ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Arka planda fırsatlar arıyor olacaksınız, daha manevi ve sezgisel enerji hissedebilir, geçmişteki konulara kafa yorabilirsiniz. Ancak geçmişi düşünmek yerine geleceğe odaklanmanız gerekiyor. Hafta sonu, hedeflerinize, uzun vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz, hayata pratik bir yaklaşım sergileyebilir ve istediğiniz şeyde biraz ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yay burçları için haftanın en şanslı günleri Perşembe ve Cuma olacak. Aşk hayatında uzun süredir içinizde tuttuğunuz ve sizi rahatsız eden konuları gündeme alabilir ve karşı tarafa duygularınızı belirtmek isteyebilirsiniz. Bu hafta enerjinizi verimli işlere harcayacak, emek verdiğiniz şeylerden sonuç almaya başlayabileceksiniz.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcunda bu hafta, akrabanız olan genç bir erkek ile ilgili bir olay yaşanabilir. Aranızda bir gerginlik olabilir. Doğum günü, nişan, düğün gibi davet ve kutlamalara davet alarak katılabilirsiniz. Bu hafta çeşitli sürprizlerle karşılaşacaksınız. 2018 yılına girmeden önce şansınız açılmaya başlayacak ve bir şeylerin yolunda gittiğini anlayacaksınız. Artık olaylar sizin için kolay veya zor olmasına rağmen, önemli bir karar vermeniz ve enerjinizi ve dikkati performansınıza odaklanmanız gerekiyor.

Bu hafta sürprizler ilginç olacak. Çünkü dikkati önümüzdeki olayların gelişimine odaklayacaksınız. Bu hafta gelişen olaylara göre hareket edeceksiniz. Yakınınızdaki ve uzaktaki kişilerle seyahat etmek ve iletişim kurmak için iyi bir başlangıç ​​olacak. Başarı ticaret, iletişim alanlarında çalışanlar veya farklı şehirlerde ve ülkelerde ticaret yapanlar için kaçınılmaz olacak.

Başka bir yerde bir mülkünüz varsa, şimdi onunla ilişkili bir mevzu gündeme gelebilir ve hatta karşınıza bir fırsat çıkabilir. Genç Yay burcu erkeklerinin hafta boyunca daha fazla aile bağlılığı olacaktır. Evinizden birisinden alacağınız konuşmaları, isteklerinizi veya tavsiyeleri görmezden gelmeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status