Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta ailede ya da parayla ilgili işlerde zorlu ilişkilere sahip olacaksınız. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar bu temelde kolayca ortaya çıkacaktır. Her şeyden önce, ilişkinizde sırlardan, yalanlardan veya gizli şeylerden kaçının. Bu tür eylemler, gelecekte belirsiz bir gelişme ile sizi çok rahatsız edici bir duruma sokabilir. Bu tür eylemlerden kaçının ve başarılı ve ilginç bir hafta bekleyebilirsiniz. Son zamanlarda sizi ilgilendiren sorunlara doğru çözümü bile bulabilirsiniz. Hafta içi ilginç konuşmalar, yazışmalar, davet ya da arkadaşlarınız aracılığıyla alacağınız bir öneri getiriyor. Ayrıca yeni tanıdıklar var, ama çoğunlukla sanal olanlar. Şimdi seyahat için ve farklı mesafelerden insanlarla temas için uygun bir hafta olacak.

Yay burcu bu hafta bazı yolculuk planları yapılabilir. Bu yedi gün boyunca, en ilginç olaylar veya yeni fırsatlar seyahatle veya diğer bölgelerden insanlarla ilgili olacak. Bu hafta Yay kadınları yeni insanlarla tanışacak, ancak bu ilişkilerde dikkatli olun. Yay erkekleri başka bir erkekten gelecek olan hileler için yapılan girişimlerden korumaları gerekecektir.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya kadar aileniz ve eşiniz için kendinizi güvende hissedeceksiniz. Kamusal duygu gösterimleri ile değil, onlara ne kadar önem verdiğinizi pratik yollarla göstereceksiniz. Göreviniz yiyecek, barınak ve ağlamak için bir omuz, beslenme ve rahatlık vermek. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yerine getirebilirsiniz. Paylaşılan sorumluluklar da dikkate alınmalıdır.

Perşembeden pazara, genel olarak sosyalleşme ve ortaklıklar için iyidir. Mevcut ilişkiler daha fazla manevi yakınlık ve bağlanma zevk alacak ve ilişkiler daha yumuşak ve sevgi dolu olacaktır. Şimdi kurulan yeni ilişkiler, duyarlı ya da daha çok manevi bir partnerle olabilir ve gruplara ya da kulüplere katılmaktan gelebilir. Tüm ilişkiler, birlikte gelecekteki mutluluğun ortak bir vizyonundan yararlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status