Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta sağlığınız veya yakınlarınızdaki bir kişinin sağlığı hakkında endişeleriniz olur. Bir seyahat ya da diğer önemli bir neden için bir çocuk ya da torun ile kısa bir süre uzak kalmanız gerekebilir. Bekar olanlar da bir süre ailelerinden ayrı yaşayabilirler. Sizin için önemli bir yönde bir erkekle arkadaşlık kuracaksınız, ancak bu kişi ile arkadaşlığınızın fazla samimi olmasına izin vermeyeceksiniz. Aşka, özel umutlara sahip olmamalısınız, bu da sorunların olacağı anlamına gelmez. Para ile bağlantılı bir şekilde kısa bir mesafeden haber veya olaydan memnun kalacaksınız. Hafta boyunca, yay burcunda nakit ve maddi konulardaki başarılarını gösteriyor.

Yay burcu bu hafta bazı iş sorumlulukları ağır gelebilir, zamanında yetiştirmek zor olabilir. Bu yedi gün boyunca iş güçlüğü mümkündür; Onları hafta içinde bitirmeniz gerekecek. Komşularla olan zor ilişkiler beklenmedik hane sorunlarına veya devlet kurumlarından insanlarla iletişim kurmasına neden olabilir.

Pek çok yay burcu bu hafta, yaklaşan etkinliklerle ilgili davet alabilirler. Evli olanlar önemli olacak bir ebeveynle ilgili toplantıya sahip olacak. Başka bir yerdeki bir kadından aldığınız haberler özel hayatındaki sıkıntıların gelişmesine sebep olabilir.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günü aşk, şefkat, uyum ve dostluk getirir. Bu hafta rahatlamak ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman. Sevginiz ve neşeli ruh haliniz sizi popüler kılacak ve kolayca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Bu hafta çekiciliğiniz ve güzelliğiniz hakiki, dürüst aşkı çekeceğinden, buluşmak için mükemmel bir zaman. Artan duygularınız nedeniyle karşı cinse daha samimi, romantik olabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantizm hakim olur.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazara kadar, her zamankinden daha yaratıcı, manevi ve hayırsever hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, nezaket ve şefkatten faydalanmak isteyen çıkarcı ve sinsi insanlara karşı temkinli olun. O zaman, hileler, şarlatanlar ve başkaları size maddi yönden de zarar verebilir. Dikkatli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status