Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde yeni fırsatlar yaratacak özel bir hafta var. Bazı şeylerin imkansız olduğunu ya da gerçekleşmesi çok uzun süreceğini düşünmek için erken ya da aceleci olabilirsiniz. Bunun, seninle şansın olacağı bir hafta olacağını bilmek güzel. Ancka sabırlı olmanız gerekir. Bu haftaki çalışmanız daha da zorlaşıyor ve bu sizin uykunuzu veya fiziksel sağlığınızı yansıtabilir. Genel olarak, bu yedi gün boyunca yaşayacağınız olaylar sizi şaşırtmaz. Bu yüzden onların gelişimleri kesinlikle önceki tutumunuza veya hazırlamaya bağlı olacaktır. Hafta boyunca bir kadınla ilginç ya da elverişli ilişkiler kuracaksınız. Bu hafta farklı mülkiyet sorunlarını veya gelecekteki mülk taahhütlerini tartışmak için iyi bir zaman olacaktır. Geçici nitelikte olabilecek mali sıkıntılar olabilir.

Yay burcu bu hafta birlikte yaşadığın veya geçmişte çalıştığın insanların tavırları ve kararları hafta boyunca sizi şaşırtacak. Yay kadınları bu hafta yeni bir ilişki, yeni bir iş ya da hayata yeni bir başlangıç ​​yapmak için büyük bir değişim yaşayabilirler. Yay erkekleri, kısa sürede, çok çabuk ve olumlu bir sonuçla yapılması gereken daha çok çalışmaya sahip olacaklar.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, özellikle zor işlerden herhangi bir şey hakkında motive veya hevesli olmak zor olabilir. Olaylar veya diğer insanlar, sizlere karşı savaşmaya zorlayabileceğiniz kafa karışıklığına ve hayal kırıklığına neden olabilir. Bu etki altında güvensiz, suçlu ve özür dilemek normaldir. Kişisel ilişkiler sahtekârlığa ve aldatmaya maruz kalabilir. Yani tüm anlaşmalarınızda dikkatli olmalısınız.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Aralık 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar farklı şeylere bakma, değişen görüşlere yol açabilir. Daha yüksek farkındalık ve empati daha fazla anlayış ve anlaşma getirecektir. İnsanlar onları dinlediğinizi fark edecek ve bu da iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Bu, geçen hafta ortaya çıkan ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zamandır. İş ve hukuki konularla başa çıkmak daha kolay olacak, şimdi aldatma ve kafa karışıklığı geride kalır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status