Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gereken bir konuda araştırmalar yapmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta özellikle daha rahat bir zihin ile sorunları kolayca odaklanarak çözebilirsiniz. Hafta ortası, ilerleme ve keşif planları üzerinde çalışabilir ve daha iyimser hissedebilirsiniz. Çarşamba günü aslan burcunda bir ay tutulması oluyor. Bu sebeple de genişleme planlarınızı tamamlayabilir, fırsatlarla ilerleyebilirsiniz. Ayrıca, yaşamınızdaki iyi şeylere ve fırsatlara odaklanabilir ve inançlarınız hakkında daha fazla tutkulu hissedebilirsiniz.

Merkür Çarşamba günü kova burcuna giriyor. Bundan dolayı önümüzdeki günlerde çok daha aktif bir zihne sahip olabilirsiniz. Birçok yeni fikir bulabilir, kısa vadeli planlar üzerine çalışır ve aklınızdakileri başkaları ile paylaşabilirsiniz. Bilirkişilerin fikrini almak isteyeceksiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, uzun vadeli planlar üzerinde çalışmak için yeterli azim ve hevesiniz olacak. Ne yapmak istediğinize daha net karar vereceksiniz. Ayrıca olaylara pratik bir yaklaşım elde edebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek, bağımsız olmak isteyebilirsiniz.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta önünüzde bir hafta süren bir tartışma yüzünden aile içi gerginlik olacak. Aile çevrenizdeki bir çocuk ve gençle ilgili sorunlar canınızı sıkabilir. Bazılarınız hamilelik ve gelecekte çocuk sahibi olmak konusunda zor kararlar verecek.

Hafta geneli seyahat yapmak isteyebilirsiniz. Yine diğer yerlerden gelen insanlarla tanışmak ve görüşmek için de elverişli olacak. Diğer şehirlerdeki ve ülkelerdeki insanlarla yeni temaslar sizin için ilginç bir şekilde gelişecektir. Aile büyüklerini ziyaret etmek de mümkündür. Önceden tahmin edilemeyen stresli bir durum ortaya çıkabilir.

Ailenle ilişkileriniz entrika veya kötü niyetli ve kıskanç insanlardan gelen diğer eylemler yüzünden bozulabilir. Aile içi tartışmalar olabilir. Eşinizle de aranızda tartışmalar olması olasıdır. Ortalığı karıştırmak isteyenler olabilir. Ailenizi bu tür fesat kişilerden korumak size kalmış. Bu hafta, para veya finansal belge ile ilgili geçici kaygılar olacak. Aslında, para alanında, hoş bir sürpriz bekleyebilirsiniz. Ayrıca küçük bir tedavi masrafı da mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status