Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta kişisel ilişkilerinizde bazı insanlar ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Ya da meslek hayatınızın gereksiz ilişkilerini hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Size zararı dokunan kişilere bu hafta mesafeli olabilir ve onlarla yollarınızı ayırabilir, çevrenizde temizlik yapabilirsiniz. Hafta içi gereksiz eşyalarını temizleyebilir, özellikle ev içerisinde yeni bir düzen kurmak için zaman ayırabilirsiniz. Hayatınızdaki yeni değişikliklere ve olaylara hazır olmanız için bazı verdiğiniz sözleri tamamlayacaksınız. Ertelediğiniz ve yarım kalan işler bu hafta tamamlanabilir.

Yay burcu bu hafta, her şey kolay ya da keyifli bir şekilde olmayabilir. Ama bir şekilde engellerin üstesinden gelebilirsiniz, keyfinizi kaçırmamalısınız. Zor duygusal anlarınız, ayrılıklarınız veya diğer zor deneyimleriniz olacaktır. Ancak güzel şeyleri de görmezden gelmeyin. Hafta içi sorumluluklar ve acil görevler artacaktır, bu yüzden günlük bir program yapmak iyi bir fikirdir. Böylece bir şeyleri kaçırmazsınız veya zor duruma düşmezsiniz.

Bu hafta akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla, yeni insanlarla veya düşmanlarınızda iletişim kuracaksınız. Ama şimdi size karşı tavırları çok daha olumlu ve arkadaş canlısı olacak. Elbette bunun için bir sebep var, öyle değil mi? Ancak size zararı dokunan kişiler bu hafta hayatınızdan çıkacaktır.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta hayatınızdaki tüm bu dinamikleri, sizi hayatınızda özel bir anlamı olan eski hatıraları hatırlayabilirsiniz. Gerçek dostluklara ihtiyacınız olacak. Aldığınız bazı dersler sayesinde gerçek dostunuz kim daha iyi anlayacaksınız. Bu hafta duygusal iniş çıkışlar da olabilir. Aşırı tepki verdiğiniz anlar olabilir.

Bu hafta yaşanan olayların bazıları bir gülüşe neden olacak, ama diğerleri gözlerine gözyaşları getirecek. Duygusal yönden inişli çıkışlı bir hafta olması olasıdır. Aşk hayatında ise kıskançlık yüzünden sevgiliniz ile aranıza kara kedi girebilir. İlişkinize zarar veren biri olabilir.

Bu hafta, yabancılardan ya da sizinle daha yakın bir ilişki içinde olmak isteyenlerden davet tekliflerini kabul edin. Sizinle daha fazla zaman geçirmek isteyen biri olabilir. Belki flört ettiğiniz biri ile bu hafta ilişkiye başlayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Haziran 2018

Bu hafta oluşturulan veya geliştirilen arkadaşlıklar ya da profesyonel ilişkiler, inanmasanız da, geleceğiniz için uzun sürecek bir öneme sahip olacaktır. Gerçek dostlukların ya da evlilik ile sonuçlanacak bir ilişkinin temelleri bu hafta atılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status