Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Yay burcu haftalık yorumunda ev veya aile ile ilgili konulara yoğunlaşabilir ve başkalarına destek vererek haftaya başlayabilirsiniz. Bu hafta başı kendinizi en iyi şekilde hissedebilir ve kendinize bir miktar destek de verebilirsiniz. Enerjiniz yüksek olacak. Hafta ortası, yaratıcı projeler ve girişimler üzerinde çalışabilir ve haftanın ilerleyen günlerinde daha üretken ve verimli olabilirsiniz. Jüpiter Cumartesi günü Neptün’ü olumlu bir şekilde etkiliyor ve yaratıcı, sezgisel ve merhametli yanınız ağır basacak. Venüs, Cuma gününde burcunuza giriyor ve Pazar günü Merkür geriye dönüyor. Bu durum önümüzdeki haftalarda tamamen kendinizi içe dönük hissetmenize yol açabilir. Başa çıkmanız gereken çok sayıda küçük şeyler var ve netlikle mücadele edebilir, odaklanmaya çalışarak sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.  Kendinize zaman ayırın, başkalarına ve kendinize karşı sabırlı olun. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Pazar günü ilişki ve aşk hayatınızda dolunay oluşuyor. Başkalarıyla duygusal olarak daha net olabilirsiniz. Ancak biraz denge ve barış bulmanız gerekir. Her türlü huzursuzluktan kaçmak isteyeceksiniz.

Yay burçları için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe, Cumartesi olacak. Çevrenizin sizden beklentileri ağır gelmeye başlayabilir. Özellikle ilişkinizde sorunların üstüne gitmek yerine kaçmayı tercih edecek, bir şeyleri erteleyeceksiniz. Kendinize vakit ayırmak, bir süre kendi kabuğunuza çekilerek kafa dinlemek isteyebilirsiniz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta daha fazla duygusal sorunlar yaşayacak veya ailenizle ilişkilerinizde stres ve baskı altında olacaksınız. Bazıları, yalnızca belirli sorunu karmaşıklaştırabilir ve geçmiş olayların veya kararların bir sonucu olarak tepki verebilirsiniz. Geçmişin etkisini üzerinizden atmanız zor olacak.

Evliliklerde boşanma sürecinde olanlar için konuşmak ya da orta noktada buluşmak zor görünüyor. Aşk hayatınızda başka bir şehirden veya ülkeden biriyle yeni tanışabilirsiniz ya da bu kişi size hoş bir sürpriz yapabilir. Mevcut samimi ilişkiler veya evliliklerde partnerinizden alacağınız tekliften dolayı şaşırabilirsiniz.

Mülk veya konutla ilgili belirli planlarınız veya beklentileriniz varsa, bu hafta her şey sürprizlerle veya gereksiz stres olmadan gelişecektir. Bir satın alma planınız varsa, bir süre erteleyebilirsiniz. Olası bir şey size hayal kırıklığı, problem veya başka bir komplikasyon yaratacaktır. Çalışmalarınızda geçiş dönemi nedeniyle gerginlik yaşayacak, bir süre önce yapılmış bir hatanın sonuçları sebebiyle tatsız hissedeceksiniz.

Çalışma hayatında meydana gelecek çatışmalar ve fikir ayrılıkları sizi çok duygusal kararlar verme ya da ayrılma olasılığına itebilir. Bu hafta bir erkekle bir toplantı yapabilirsiniz veya alacağınız bilgi sizi memnun edecektir. İlişkilerinizde sorunlara veya sıkıntılara bir çözüm bulabileceksiniz. Sizin için önemli bir sorunun çözümü tanıdık olabilir ve kolayca halledebilirsiniz.

35 yaş üstündeki yay burcu erkekleri, gelecek planları için önemli olacak haberleri takdir edecekler. Bir sözleşme, belge veya sizin için başka önemli bir amaca bağlı güzel sonuçlar alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status