Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta farklı şehirlerden ve ülkelerden insanlarla ilginç temaslar kuracaksınız. Bazı konuşmalarınız yaklaşan bir yolculuk veya buluşma ile ilgili olabilir. Artık sizinle benzer ilgi alanlarına sahip olan kişilerle yeni tanıdıklara açık olacaksınız veya geçmişten birbirinizi tanıyorsunuz: sınıf arkadaşları, meslektaşları ve diğerleri. Bu kişilerle kuracağınız samimi ilişkiler bu hafta sizi mutlu edecek. Bu hafta, kişisel problemlerinizi ve sıkıntılarınızı çözmek için daha sorumlu bir tutum gerektirir. Yay burcu parayla bağlantı kuracaklar ya da finansal belgeler söz konusu olabilir. Finansal nitelikte yasal bir taahhüdünüz varsa, işler sizin tarafınızdan daha fazla hassasiyet ve sabır gerektirir.

Yay burcu bu hafta evinizi veya profesyonel işlerinizi sırayla koymak için bu hafta kullanın. Planlı olmanız önemli olacak. Hafta içi bu planda faydalı olacak ve yarın için gecikmelerle boşa harcanmayacaksınız. Senin lehine son verecek kısa, stresli bir durum olacak. Hafta içi genç bir erkek hakkında başarı ya da neşeli haberler getirecek.

Yay kadınları yakın bir akrabaya daha fazla dikkat etmelidir: oğul, koca, baba, erkek kardeş, vb. Yay erkekleri öncelikle farklı ev problemlerini ve sıkıntılarını çözmeye odaklanmak zorunda kalacaklar.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar, özellikle kadınlarla evinize, ailenize ve diğer yakın ilişkilere odaklanıyorsunuz. Hayatınızın bu alanları, eklenen gerginliğin kaynağı olabilir, çünkü sevdikleriniz için sorumluluklarınız, istediğiniz şeyi yapmanıza engel olabilir. En iyi seçeneğin duygusal olarak tepki vermemek. Bir şeyleri kişisel olarak almamaya çalış. Daha dengeli bir yaklaşım, bu sorunları kendileriyle başarılı bir şekilde başa çıkabilmeniz için size yardımcı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Aylık Yorumu

Cumadan pazara kadar sosyalleşme için iyidir. Çünkü konuşmak için havada olmalısınız. Ne söyleyeceğinizi düşünmek zorunda değilsiniz. Çünkü duygularınızla ve diğer insanların duygularıyla uyumlu olacaksınız. Bu hafta, sohbet ve boş dedikodu için resmi tartışmalardan daha iyi bir zaman. Bu hafta aynı zamanda aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için de iyi bir zaman. Çünkü her zamankinden daha duyarlı hissedeceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status