Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta kariyerinize yönelik daha fazla şey öğrenerek kendinizi yetiştirecek ve bir konuda uzmanlaşmak isteyeceksiniz. Mesleki hayatınıza dair araştırma yapmaya başlayabilirsiniz, Bu hafta kariyer büyük odak noktası olabilir. Hafta ortası, kendinize biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kendi hedefleriniz için daha hevesli olabilirsiniz. Aşk hayatında ise daha anlayışlı ve hoşgörülü olacaksınız. Sevdiğiniz insana verdiğiniz değeri sözleriniz ve davranışlarınızla da göstermek isteyeceksiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde hedeflerinize yönelik çaba harcayacaksınız. Özellikle de Perşembe günü dolunay meydana gelmesi ile birlikte hedeflerinize ve yaşam yolunuza odaklanabilirsiniz. Yaptığınız işler ve hedeflerde doğru bir şekilde ilerleyebilir ve umursamadığınız hedeflerle ilgili aksilik yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik yaklaşımınızı da değiştirmeniz gerekir. Jüpiter Perşembe günü Venüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Bu sebeple başkaları ile daha iyi anlaşabilir veya tavizler verebilirsiniz. Hafta sonu, arkadaşlarınızla, sosyal gruplarla vakit geçirebilir veya gelecek hayallerinize odaklanabilirsiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta önemli beklentilerinizin gelişimi hakkında endişeleriniz olacak. Bunlar gelecek haberler, belgeler, sözleşmeler, teklifler hakkında olabilir. Bu şeylerin bu hafta çözüme ulaşması olmayabilir. Bu durumda, panik yapabilirsiniz. Ancak aile ilişkilerinizde gereksiz gerilime neden olmasına izin vermeyin.

Bu hafta mali belgeler ile ilgileneceksiniz, para alacaksınız ya da göndereceksiniz, bir banka kurumunu ziyaret edebilir ve benzeri diğer işlemleri yapabilirsiniz. Bazı gezi planlarınız hafta içi iptal olabilir. Bir seyahate çıkacaklar bu aşamada hedefinde başarısız olabilirler veya başka faktörler rahatsızlık yaratacaktır. Özellikle iş seyahatlerinde geçerli olabilir.

Hafta boyunca pek çok kişi ile görüşebilir, çeşitli vesilelerle aile toplantılarına katılabilir veya davet alabilirsiniz. Bir nişan ya da düğün, doğum günü ya da yıldönümü, emeklilik ya da yeni işe başlama ile ilgili olaylar mümkündür. Ailenizdeki bir çocuğa ya da bir genç kişiye karşı olan sorun, sizi şaşırtmayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status