Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta sevdikleriniz ile oldukça keyifli güzel konuşmalar yapabilirsiniz, onlardan yardım da alınabilir. Bu hafta aşk, samimi ve romantik deneyimler yaşanır. Görüşmeleriniz de olumlu sonuçlanır. Tabii ki, zamanı hırs ve arzu için harcanmazsanız, kendi başınıza pek çok şey başarabilir, aynı zamanda sevdiklerinize de fayda sağlayabilirsiniz. Bekarsanız, yakın ve uzaktaki insanlarla yeni ilişkiler oluşturmak için bu haftayı kullanın. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. Bu hafta para almak, finansal belgeler, kredi ve daha fazlasını düzenlemek için iyi olacak. Bu yedi gün, beklenmedik para veya yakın gelecekte alacağınız para hakkında bilgi sizi şaşırtabilir. Ödemeleriniz konusunda bir takım endişeler olabilir.

Yay burcu bu hafta evinizde yaşayacağınız sorunlar ailenizdeki bir kişinin karakterinin özelliklerine bağlı olacaktır. Bu hafta değişim olası değildir ve bu özellikleri kabul etmeniz gerekecektir, aksi takdirde değiştiremeyeceğiniz bir şey için enerji tüketmeye devam edeceksiniz. 35 yaşına kadar olan genç kadınlar, yıl sonunda tatil için bu kadar önemli olan bütçeyi karıştırabilecek beklenmedik bir ödeme veya beklenmedik bir harcama hakkında endişe yaşayabilirler.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye iyi haberler, iyimserlik sizi mutlu eder. Zenginlik hayatın birçok alanına gelir. Bu yüzden bu mükemmel bir zamanı iyi değerlendirin. Aynı zamanda geniş fikirli, cömert ve arkadaş canlısı olmalısınız. Yani bu, yeni bir eğitim kursuna başlamak ve sınavlara girmek için ideal bir zamandır. Yolculuklar ve tatiller rezerve edilebilir veya başlatılabilir. Sizin coşku ve olumlu düşünceniz, aklınıza koyduğunuz neredeyse her şeyin başarılı olacağı anlamına gelir.

Cumadan Pazar gününe kadar özellikle de Pazar günü doruğa ulaşan öfke, kızgınlık veya hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, herhangi bir saldırganlığı önlemeli, sıkı çalışma, egzersiz ya da yaratıcı bir şey aracılığıyla yapıcı bir şekilde enerjinizi nasıl yönlendirebileceğinizi düşünün. Bu ayrıca, sinirlendirilmekten, öfkenizi kaybetmekten veya tartışmalara girmekten kaçınmanız gereken bir zamandır. Bir rakip veya düşman tarafından meydan okunduğunda savunmacı bir yaklaşım içinde olmak kazandırabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status