Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal ihtiyaçlarınıza yönelik istekleriniz artıyor ve içinizde kendinizi güçlendirmeye odaklanabilirsiniz. Bu haftanın başında hayatınızın temelini güçlendirebilirsiniz. Venüs, Pazartesi günü para alanına giriyor ve önümüzdeki günlerde daha fazla savurganlık gösterebilirsiniz. Harcamalarınız fazla olabilir ya da gereksiz harcama yapılabilir. Finansal fırsatlar arayabilir, istikrar ve güvenliği artırabilirsiniz. Bu hafta kendinden emin ve daha çekici hissedeceksiniz. Aşk hayatında bekar olanlar sürpriz bir aşka yelken açabilirler.

Hafta ortası, daha eğlenceli olabilir ve özel hayatınıza bolca vakit ayırabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte aktivitelere katılmanız a olasıdır. Haftanın ilerleyen günlerinde,  bitmiş olması gereken bazı işleri yetiştirmeye çalışacaksınız ve küçük projeleri, görevleri ve işleri hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Hafta sonu, önem verdiğiniz insanlarla vakit geçirebilir, daha fazla ödün verebilir ve ilişkilerde adil olabilirsiniz. Aileniz ile barış ve huzur ortamını korumaya gayret gösterin.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba olacak. Yılın son haftasında, özellikle tatil günleri olumlu duygulara sahipsiniz. Pozitif enerjiniz herkese yansıyor olacak. Dikkat çeken küçük hareketlerden, küçük zevklerden ya da sizi doğrudan ilgilendirmeyen keyifli haberlerden keyif alacaksınız.

Endişeleriniz şimdi ortadan kaybolmayacak, ancak 2018 yılının başında onlarla ilgilenmek zorunda kalmayacaksınız. Dolayısıyla bazı sorunların çözümü ertelenebilir. Bu hafta, finansal veya para ile ilgili meseleler ile uğraşmanız gerekebilir ve harcamalardan dolayı ekonominiz sarsılabilir.

Ayrıca Bakınız: 2018 Yay Burcu Yorumu

Gereksiz şeylere aşırı harcamayı önlemek için eylemlerinizde dikkatli olun. Bu hafta, özellikle Yay kadınları için kolay ve eğlenceli olmayabilir. İletişim kurarken zorluklar yaşanabilir, çatışmalara ve her türlü gerginliğe izin vermeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status