Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli insanlarla olan ilişkinizde çatışmalardan ve sabırsızlık ve sinirlilik belirtilerinden kaçının. Bu hafta yay burçlarının geride bırakacakları acı diğerlerinin ruh halleri üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olacak. Bu hafta, küçük ama önemli iç sorunları çözmeniz gerekecek ya da tatil için ev düzenlemenizle çok fazla düzenlemeniz olacak. Bu haftaki büyük probleminiz, tüm küçük veya daha büyük problemlere ve çatışmalara yol açacak olan duygusal ve zihinsel dengesizliğiniz olacaktır. Kendi duygularınızı kontrol etmeyi başarırsanız, arkadaş veya akraba ortamında özel bir haftayı deneyimlebileceksiniz. Son birkaç aydaki hedeflerinizden bazıları şimdi kendiniz için beklenmedik bir şekilde, size başarı, kazanç veya başka bir fayda sağlayacak bir kazanma hareketi olduğunu kanıtlayacaktır.

Yay burcu bu hafta geçmişinizden gelen Balık burcunda, Akrep burcunda veya Yengeç burcunda doğan kişilerin size karşı bazı hareketlerine şaşırabilirsiniz. Yay kadınları için hafta, karmaşık evlilik veya kişilerarası ilişkilerin uyumlaştırılması için uygun olacaktır. Yay erkekleri, belirli bir sorunun belirsizliği veya günümüzde yeterli tedavi alamaması nedeniyle kendileri veya yakınları ile ilgili endişeleri yaşayacaklardır.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, gerçeklik algınız zayıflayabilir. Zihniniz dağınıklığı veya arka plandaki gürültüyü filtrelemekte biraz zorluk çekebilir. Böylece çok fazla veri veya bilgi tarafından bombardıman altında hissedebilirsiniz. Bu aşırı duyarlılık, başkalarıyla etkileşime girmeye ve mesaj paylaşmaya başladığınızda karışıklığa neden olabilir. Yanlış iletişim, güvensizliğe veya aldatmaya kolayca sebep olabilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-Pazar arası, içsel bir denge ve yaşamla uyum ve memnuniyet duygusu getirir. Herhangi bir kişisel veya ilişki problemini çözmenin tam zamanı. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Özel ilişkileriniz güçlü duygusal bağlar ve karşılıklı saygı ile gelişebilir. Dış görünüşünüze rağmen sosyalleşme konusunda hevesli olmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status