Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizle ilgili verilen sözleri uygulamak için acil veya daha zor bir şekilde odaklanabilirsiniz. Hafta içi akrabalarınızla ilişkinizi daha dinamik ve duygusal hale getirecek farklı aile etkinliklerine katılabilirsiniz. Alınan davetlere katılarak yeni haberler alabilirsiniz. Bu haftaki toplantılarınız, işyerinizde veya evinizde her zamanki rutininizin dışında olabilir. Ancaks sürpriz görüşmeler de birlikte keyifli bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Çevrenizdeki arkadaşlarınızın tanıdıkları ile tanışmak isteyeceksiniz. Bundan daha olumlu bir enerji bekleyecek veya önemli bilgiler paylaşacaksınız. İşinizde zaten bildiğiniz veya güvendiğiniz insanlara (meslektaşlarınıza veya müşterilerinize) daha çok güveneceksiniz. Belki de ek sorumluluk, görev veya iş toplantısı olacaktır.

Endişeleriniz bu hafta yeni olmayacak, eski endişeler gündeme gelebilir. Bunlar geleceğinizle ilgili endişelerinizle ilgili olacak. Yay erkekleri, mevcut olmayan problemleri görmeye eğilimlidirler. Farkındalığınız artıyor. Yay kadınları kişisel veya aile bütçesinde bir belge veya nakit onayını bekleyeceklerdir.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Tüm hafta boyunca gelecek konusunda hırsınız artarken, endişeleriniz de çoğalabilir. Özellikle de Perşembe günü hedeflerinizi ve tutkulu arzularınızı karşılamak için muazzam bir enerji dalgalanması çekebilirsiniz. Bu enerjiyle birlikte bir şeylere katlanmak da daha kolay olacak. Bir plana karar verdikten sonra, hedefinize ulaşana kadar kararlılıkla devam edeceksiniz. Fiziksel çekiciliğiniz artıyor. Kendinizi manevi ya da duygularınızla karşı cinse güçlü bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelen dolunay ile birlikte, önümüzdeki iki hafta boyunca daha az umursamaz ve endişe duyuyor olacaksınız. Son zamanlarda, özellikle de karşı cinsiyetten biriyle yaşadığınız ilişki sorunlarıyla başa çıkmak için mükemmel zaman. İlişkinizde yeni sorumluluklar almanız olasıdır. Ayrıca kendinizi tanıtmak ve başkaları gibi özgüveninizi hissetmek için ya da iyilik istemek için uygun bir zaman.

Evli olanlar için çocukların yetiştirilmesindeki zorlukların söz konusu olduğu durumlarda, sorumluluğun paylaşılması ve yetkilendirilmesi nihai başarı için şarttır. Bu sevilen biriyle daha derin duyguları paylaşmak için iyi bir dolunay olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status