Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta gelecek ya da iki ay için planlarınızı belirleyecek mali görüşmeleriniz ya da eylemleriniz olacak. Bu haftaki finansal önceliklerinize rağmen, dikkat, aynı zamanda bir sorun ya da durumun ortaya çıkacağı durumlarda aile ilişkilerinizi de zaman içinde aşılması ya da çözülmesini gerektirecektir. Evli iseniz, eşinizle yüzleşmenize izin vermeyin, çünkü gerekli hazırlığı yapmış olduğunuz planlarda istenmeyen değişiklikler olabilir. Bu hafta, başka bir köy veya ülkede bulunan bir çocuğun etrafında ilginç olaylar ortaya çıkabilir. Ayrıca bir çocukla ilgili kutlama veya toplantı için başka bir fırsatınız olabilir. Hafta, iş, tıbbi tedavi ve daha pek çok şey için seyahat edecekleriniz için uygun olacaktır.

Yay burcu bu hafta bu yedi gün boyunca yeni ve eski arkadaşlarla daha çok iletişim kuracaksınız. Farklı fikirleri veya planları onlarla tartışacaksınız. Yeni bir gerçek veya sanal arkadaşlık, Yaylı erkeklerin yeni ve ilginç şeyler öğrenmelerine yardımcı olacaktır. Bu hafta, bu burçtaki kadınların maddi çıkarları, eylemlerinin ve kararlarının neredeyse tamamını tanımlayacak.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya heyecan, beklenmedik bir değişim, özgürlük ve isyan zamanı geldi. Normal faaliyetlerinizden tamamen farklı bir şeyler yaparak rutinden uzaklaşmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Aktif olun ve sıra dışı bir şeyler yapın ve değişimin size gelmesini beklemeyin. Yeni ve geleneksel olmayan insanlarla veya kendinizden çok farklı kültürel veya sosyal kökenden gelen insanlarla tanışabilirsiniz.

Perşembe-Pazar günleri arasında şefkatli sevgi dolu bir etki, eşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmak için ideal bir zamandır. Akşam yemeğinde arkadaş edinmek ve kutlamalar yapmak için iyi bir zaman. Partilere ve dinlenme, eğlence ve eğlence yerlerine gitmek için en keyifli zamanlara sahip olmalısınız. Artan çekicilik ve güzellik, buluşma durumunda sosyal popülerlik ve başarı getirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status