Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, yakındaki ve uzakta olan insanlar veya kurumlarla ilgili birçok görüşmeleriniz olacak. Finansal çıkarlarınızla ilgili olabilir veya para harcamaları gerekebilir. Hafta içi keyifli deneyimler, eğlence ve davetler için bir fırsat olacak ve seyahate çıkılabilir.

Yay burcu bu hafta boyunca, sizinle Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan bir kişi arasında seyahatle ilgili ortak konular olacak. Bu hafta kasten veya aceleyle mevcut partnerleriyle ayrılmaya gidecek genç kadınların aşk ilişkileri için hassas olacak. Bu konu ortak bir payda altına konmak için çok bireysel, ancak genel olarak bu tür kararlara dikkat etmek iyidir. Böyle bir adım attığınızda, geri dönmek neredeyse imkansız olacaktır.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğmuş olan biri ile ortak görüşmeleriniz olabilir. Aynı zamanda eski bir romantik ilişkinin size kendinizi hatırlatması mümkündür. Ancak bu daha önce eski eşinizle ilgili bazı haberler veya beklenmedik bir toplantıda gerçekleşecektir.

Hafta sonu ön randevu alacağınız bir kadınla toplantı yapacaksınız. Onunla konuşmanız için belirli beklentileriniz olacak ve onların gerçekleşmemeleri için hiçbir neden yok. Bir iş görüşmesi de yapılabilir ve iyi geçer.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status