Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Yay burcu haftalık yorumunda ay yay burcu ile başlıyor ve yeni fırsatlar, başlamak istediğin şeylere ve şu anda ne sizi heyecanlandırıyorsa o şeylere odaklanabilirsiniz. Salı günü, Güneş burcunuza girer ve önümüzdeki haftalarda dikkat çekici konuşmalar yapabilir, insanlar üzerinde etki bırakabilirsiniz. Yeni fırsatlar ve yeni başlangıçlar izlerken elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı hissedersiniz ve yaşam hakkında hevesli ve olumlu olabilirsiniz. Hafta ortası, kararlarınıza bağlı kalabilir ve yeteneklerinize güvenebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir, bilgi toplayabilir, tavsiyeler alabilir ve ne düşündüğünüzü başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Haftayı duygusal olarak sizi destekleyen insanlarla vakit geçirmeyi tercih ederek sonlandırabilirsiniz.

Yay burçları bu hafta için kendilerini Pazartesi günü daha şanslı hissedebilirler. 22 Kasım‘da güneş yükselişine geçtiğinde Merkür’e katılıyor. Bu dönemde güneş işareti özelliklerinin en iyi tarafını hissedebileceksiniz. Dürüstlük ve saygı yeni dostlar ve kalpler kazanmanıza yardımcı olacaktır. Güneş 12’nci evinizdeki Venüs’de ilerlerken finansal ve romantik duyguları geri planda tutma ihtiyacını ortaya koyuyor. Güneşin 11.evindeki Mars, ticari konularda hesaplanmış riskleri göze almak için iyi bir sonuç verir.

20 – 26 Kasım Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcunun bu hafta yardımsever tarafı ön plana çıkıyor. Ailenizde sizin desteğinize ihtiyaç duyan insanlara yardım etmek için hevesli olacaksınız. İyimser tutumunu bu hafta pek çok insanın üzerinde güzel etki bırakabilir. Maneviyat konularını incelemek ve kısa süren şeyleri anlamayı öğrenmek için iyi bir zaman. Kendinizi, günümüzdeki sorunlardan geri alıkoyamayacaksınız. Ancak geçmişte yaşanan kötü tecrübeleri artık geride bırakıyorsunuz. 22 Kasım’a kadar, sevdiklerinizle daha derin bir bağlantı kuruyorsunuz. Aşk hayatında da partnerinize duygularınız yoğunlaşabilir.

22 Kasım günü, Güneş gizemli Akrep’den kişiliğinizin 1.güneş evi olan güçlü Yay burcuna çıkıyor. Önümüzdeki dört hafta içinde kendinizi cesaretlendirip, evinizdeki Merkür sayesinde daha cesur kararlar alabileceksiniz. Gelecek için yeni planlar yapabilirsiniz. Bu hafta yeni Güneş Yılı’nızın başlangıcı!

Hafta sonuna doğru, tarihi yerlere bir veya iki gezi yapmaya karar verebilirsiniz. 25 Kasım ve Aralık ayları arasında beklenmedik bir yolculuk, ya da eski dostlarla sosyal gezi veya kutlamalar olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status