Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta aileniz ile zaman geçirerek aranızdaki sorunları çözme şansı elde edebilirsiniz. Önünüzde önemli aile işleri ve görevlerini çözmek için mantıklı bir yol bulacağınız bir hafta var. Hoş veya nahoş konuşmalar olabilirler, ancak hareketlerinizde daha fazla bilgelik ve pratiklik gerektirir. Daha hızlı karar vermeniz gereken anlar olabilir. Birçok yay burcu önemli bir aile toplantısı planlayacak ve hazırlayacak. Bu hafta bir davet de alabilirsiniz. Sevdiğiniz biri özel gününde sizi görmek isteyebilir, yardım da talep edebilir.

Yay burcu bu hafta genç bir kadının hareketleri veya kararları sizi üzecek veya hayal kırıklığına uğratmayacaktır, ancak bu sadece sizin istek ve beklentilerinize uymadıkları için olabilir. Bu kadın ile anlaşmak zor olabilir, aranızda huzursuzluk artabilir. Bu hafta, bekleyeceğiniz seyahatle ilgili etkinliklerden heyecan duyacaksınız. Tatil ya da güzel insanlarla tanışmak için duygusal bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzakta yaşayan birini de görmek isteyebilirsiniz.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta bazılarınız başka bir şehirden ya da ülkeden alacakları paradan keyif alacaksınız. Hafta boyunca, arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın ailelerinden gelen bir çocuk için para harcayacaksınız. Muhtemelen doğum günü, isim günü, okul hazırlığı gibi sebepler ile masraflar olabilir.

Genç insanlarla parasal ilişkileriniz, bu hafta sizin lehinize ve ilginize göre gelişecektir. Maddi yönden şanslı bir hafta diyebiliriz. Ancak kontrollü harcama yapmanızda fayda var. Ne yazık ki, bazılarınız ani bir sağlık sorunu ya da aile kazası için masraf yapabilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Ağustos 2018

Şimdi eski problemlerinize ve sorunlarınıza daha iyimser ve felsefi olarak bakmaya meyilli olacaksınız. Bazıları zaten doğal çözümlerini buluyor. 35 yaşın altındaki yay kadınları bir çözüm bulacak ya da duygusal bir soruna çözüm bulacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status