Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta seyahat etmek, farklı şehirlerden, köylerden ve ülkelerden gelen insanlarla eski ve yeni temaslar kurmak için uygun bir hafta olacak. Uzun süredir görmediğiniz insanlar sizi ziyaret edebilir. Ya da ailece yapacağınız yolculuklar ile birlikte sevdiklerinizi de ziyaret edebilirsiniz. Şimdi tüm arkadaş çevresi ile iletişim kurma arzusu olacak. Dostlarınızla daha fazla zaman geçirmek, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Bu hafta kısa bir tatil planınız da olabilir. Yurt dışında yaşayan biri varsa o da bu hafta gelebilir ve özlem giderebilirsiniz.

Yay burcu bu hafta tatil planları de meşgul olabilirsiniz. Bu hafta, özellikle yurtdışında veya daha uzun süreli konaklamalarda yapılacak olan bir geziyi düzenlemek ve hazırlamak için iyi bir zaman olacaktır. Bu hafta çok fazla iş yapabilecek ve bunu yapmak için enerji ve zamana sahip olacağınız ümidine sahip olacaksınız. Herkes için mali kaynaklar farklı olacak. Ancak tatil ve yolculuk için bütçenizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta son derece pozitif gelişmeler olabilir. Daha da önemlisi, bu sizin için başarılı ve yapıcı bir zaman olacaktır ve umarım, onu, mümkün olduğunca, tam anlamıyla mantıklı bir şekilde kullanacağınızı umarız. Sevdiklerinizle birlikte zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatında da keyifli bir döneme girebilirsiniz.

Artık zor durumların, karmaşık sorunların çözümlerinin ve daha fazlasının bir yolunu bulabileceksiniz. Temas kuracağınız insanlara kişisel olarak dost olacaksınız. Aşk hayatında, uyum ve anlayışa ulaşmak kolay olacaktır. Arkadaşlarla, komşularla veya arkadaşlarla daha sık toplantılar olasıdır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Temmuz 2018

Yeni tanıdıklar bu hafta ilginç olacaklar çünkü toplumdaki garip ve nadir insanlarla (olağandışı faaliyetler, ilgi alanları veya statülerle) olacaklar. Tabi bu hafta zor anlar yaşayacaksınız ve farklı bir doğanın beklenmedik stresli durumlarıyla ilgili olacaklar. Bir yere adapte olmak zor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status