Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize fazladan zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde kafa dinlemek, rahat hissettiğiniz yerlerde ve kişilerle buluşmak önemli olacak. Böylece daha keyifli olabilir veya planlarınızda kesintisiz olarak çalışabilirsiniz. Yalnız sessiz bir ortam, odaklanmanıza yardımcı olabilir veya kendinizi yeniden şarj etmeniz ve daha fazla enerji harcayacağınız zamanı size verir. Hafta başında motive olacağınız şeylerle uğraşmanız faydalı olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, Ay sizin burcunuzdadır ve daha hevesli ve enerjik olabilirsiniz. Daha önce denediğiniz ve tekrar denemek istediğiniz ya da eski bir fırsat üzerinde çalışmak istediğiniz bir şeye odaklanmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, planlarınız üzerinde çalışabilir ve zamanlamanın daha iyi olduğu durumlarda daha sonra harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu boyunca, son zamanlarda karmaşık hale gelen ilişkilerde istikrarı sağlamak için sevdiklerinizin yaşam alanlarına odaklanabilir beklentilerini karşılayabilirsiniz. Ayrıca, hayatınıza daha fazla güvenlik getirmek ve daha güvenli hissetmek için çalışabilir ve kıskançlık yapan kişileri görmezden gelmeniz gerekebilir.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en güzel günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta farklı yerlerden gelen insanlarla toplantı yapmak veya finansal, ticari veya diğer karşılıklı yarar sağlayan ilişkilere sahip olmak için ilginç temaslarda bulunacaksınız. Akrabanız veya profesyonel irtibatlarınız olabilecek bir erkekle karmaşık bir ilişki, hoş olmayan bir anlaşmazlık ya da çatışmaya neden olacaktır.

Aile ilişkinizdeki gerginlik, geçmiş deneyimlerden ve ne çözüldüğünden ne de unutulmasından kaynaklanan sorunlara bağlı olacaktır. Bu evlilik ve büyük aile toplantılarının organizasyonu için elverişsiz bir hafta olacaktır. Ancak hafta, çocuklarla ilgili hoş bir etkinlikle sizi memnun edebilir. Kendi veya akrabalarınızın bir çocuğunun doğum gününe gidebilirsiniz.

Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırarak, onlara destek sağlamak önceliğiniz olabilir. Özellikle bir süredir iş yoğunluğundan ailenizi ihmal ediyorsanız, onlara gereken ilgiyi gösterecek zamanı bulabileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta genç yay burçları iyi mali gelirler için umut veren işler yapabilirler. Şimdi daha iyi ödemeler veya önemli kredi alabilirsiniz. 35 yaşın üstündeki erkekler, kontrol edilemeyen çatışmalar veya duygular nedeniyle kişisel veya mesleki ilişkileri sonsuza dek kırabilir veya sona erdirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status