Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içi sorunları çözmek için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Bu hafta sizin ani veya uzak akrabalarınızdan insanlarla daha fazla sohbet ve görüşme yapmanız gerekecektir. Hafta içi ailenizdeki bir kadın için önemli bir olay ya da nişan söz haberi gelebilir. Bir akrabanızın mutluluk haberini alabilirsiniz. Bu hafta belirli insanlar size karşı hareket edecek. Sizi rakip olarak gören kişiler olabilir. Onların hareketleri ve kararları kişisel veya profesyonel yaşamınızda sorun yaratacaktır. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcu olanlar ya da başka bir yerleşim yerinde yaşayan biri de keyfinizi kaçırabilir. Hafta içi, bir gezi için pek de uygun olmayacak.

Yay burcu bu hafta bir ihtiyaç ortaya çıkarsa, çeşitli anlaşmazlıklar, çatışmalar veya sorunlar içerecektir. Bir mahkemede veya davada yer almanız halinde, bu hafta başarıya ulaşmak çok zor olacaktır. Başka bir yere geçme sürecindeyseniz, bu plan uygulanacak, ancak bazı zorluklarla olabilir. 35 yaşın üstündeki kadınlar, bir aile topluluğunun bir parçasını oluşturacaklar veya bir araya gelecekler.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye enerji, coşku, güç, cesaret ve çekicilik getiriyor. Bu yüksek enerjinin kesinlikle yaratıcı veya fiziksel bir çıkışa ihtiyacı vardır, aksi takdirde huzursuzluk agresif veya asabi hareketlere dönüşür. Dikkatli olun ve duygular arasında bir denge bulunmalıdır. Bu dürtüsel enerjiyi kullanmanın en iyi yolu, öngörü ve strateji kullanmaktır. Cesur hareketlerin sonuçlarını göz önünde bulundurmadan öfkeli davranmaktan kaçının.

Cuma günü Dolunay güçlü, cesur ve çekici ama aynı zamanda öfkeli ve sinirli hissetmenize neden olabilir. Aceleci olmak kazalara veya yaralanmalara yol açabileceğidir. Bu agresif etki işlerinizin yolunda gitmesine engel olur. Bu enerjiyi ele almanın anahtarı, hayal kırıklıklarınızı sabır, öngörü ve ılımlılıkla kontrollü bir şekilde salıvermektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status