Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta daha azimli bir şekilde işlerinizin başına geçebilir, bir süredir planladığınız bir iş için başlangıç yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için bu hafta gereken özgüven ve enerjiye sahip olacaksınız, şans da sizden yana olacak. Çarşamba günü meydana gelen Yeni Ay cesaretinizi artırabilir. Bu hafta uzun süredir arzu ettiğiniz veya büyük şeyleri başarmanız için gereken enerjiye sahip olacaksınız. Bu durum dört haftaya kadar devam edecek ve başarılı işler yapılabilir. Fakat hayatınızın farklı alanları aynı yönde çalışmayabilir.

Yay burcu bu hafta kendinizi güçlü hissederek pek çok zorluğun üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Bu güç, enerji, yeteneklerinizi artırabilir, daha keskin bir zihin ve iyi bir hafıza sağlar. Sizin için oldukça şanslı bir yeni ay olacak. Aynı zamanda etkili arkadaşlar, değerli hediyeler ve saygın insanların sevgisini getirir. Aynı zamanda iş yapmak için gereken becerileri de verir.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta aşk hayatında karışık durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Zaman zaman moraliniz bozulabilir ve hayal kırıklıkları olabilir. Perşembe gününden Cumartesi gününe kadar, hassas ya da zor ilişki sorunlarını ele almak için sabır ve duygusal güce sahip olmalısınız. Başkalarından kişisel bir konuda tavsiye almak için veya sadece bir omuzda ağlamak bile size iyi gelebilir.

Geleneksel değerler ve eski alışkanlıklar yeni sorunlara çözüm getirebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdü ve sağduyuya güvenebilirsiniz. Ailenizle birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bu hafta yaşlı veya bilge bir kadından tavsiye alınabilir. Bu kadının öğütlerine ihtiyacınız olabilir. Geçmişte yaşanan durumlar, anılarınız, tecrübeleriniz ve hayalleriniz de herhangi bir konuda duygularınızı yönlendirecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status