Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta daha istikrarlı bir şekilde iş hayatında çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Plan ve kararlarınızı uygularken kendinizi daha çok güven içerisinde hissedeceksiniz. Özellikle hafta başında öz güveniniz yüksek olacak. Pazartesi günü, burcunuzda yeni bir ay oluşuyor. Bir konuda ikinci şans elde edilebilir. Bazı konularda fırsatları iyi değerlendirmeyi deneyebilirsiniz. Salı günü, Satürn para alanına giriyor ve Güneş Perşembe günü ona katılıyor. Önümüzdeki haftalarda ve yıllarda finansal güvenlik ve istikrarı iyileştirmeye, kendinizi toparlamak için çalışmaya, mali engelleri aşmaya veya istikrar ve güvenlik engellerini ortadan kaldırmaya ve güven meselelerini ele almaya çalışacaksınız. Artık bir şeyleri düzene sokmak için enerjiniz olacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde fikirleriniz ve kısa vadeli planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Cuma günü, Merkür burcunuzda gerilemesini sonlandırıyor. Son birkaç haftadır, her türlü küçük şey yanlış gitmiş olabilir ve hayatınızda ekstra stresle mücadele etmiş olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğine göre, yolunuza devam etmeye ve her zamanki gibi kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Hafta sonu, size destek olan insanlarla vakit geçirebilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta muhtemelen güzel bir tatil fırsatı elde edebilirsiniz. Çeşitli nedenlerden dolayı işinizden ayrı kalabilirsiniz. Ancak hoşnutsuz durumlar olmayacak.

Bu hafta İkizler, Terazi ya da Kova burcunda doğan bir meslektaşınızın ya da iş ortağınızın hayatında önemli bir olaya vesile olabilirsiniz. Artık, para konularını daha ciddiye almaya başlayacaksınız. Özellikle ilişkinizde maddi konular yüzünden daha ciddi endişeler ya da gerginlikler ortaya çıkabilir. Beklenmedik bir masraf veya başka bir parasal problem ortaya çıkabilir.

Yay burcu aşk hayatında bu hafta para konuları partnerinizle anlaşmazlıklara sebebiyet verebilir. Ancak bekar olanlar yeni insanlarla tanışabilir ve yeni bir ilişkinin temellerini atabilir. Sevdiğiniz insana vakit ayırmak isteyeceksiniz. Onunla zaman geçirmek sizi motive edecek.

Hafta içinde konuklarınızı evinize davet edebilir veya misafirleriniz ile bir yere gidebilirsiniz. Bu hafta yoğun bir sosyal hayatınız olacak ve yeni insanlarla tanışarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Birçoğunuz, son haftalardaki yaşanan büyük stres yüzünden sağlığına dikkat etmeniz gerekecek. Pozitif insanlarla eğlenceli aktiviteler veya toplantılar için bir program yaratmaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status