Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, sizi gelecek için iyimserlikle dolduracak olayları yaşayacaksınız. Şimdi farklı teklifler alacaksınız ve size gelebilecek yeni olumlu şansları gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız. Bu hafta karşınıza çıkan fırsatları kaçırmamaya gayret edin. Sizin için önemli bilgiler, yakınlarınızda yaşayan bir kişiden alacağınız bilgileri içerecektir. Bir süredir beklenen haber de ulaşabilir. Bu hafta için beklentilerinizden bazıları önemli bir toplantı, sohbet veya toplanma ile ilgili olacak. Hafta boyunca akrabalarınızla veya başkalarıyla bir finansal konuda konuşabilirsiniz.

Bu hafta paranızı almak veya yakınlarınızdan bir kişiyle mali bir belge kurmak mümkündür. Beklenen bir para hafta içi elinize geçebilir. Beklenmedik olaylar ile birlikte bu hafta size yeni fırsatlar sunacak. Belirli olaylarla ilgili kişisel yargınız ne olursa olsun, hiçbir anlam ifade etmeyecek bir şey vermeyeceksiniz.

Bu hafta mevcut veya gelecekteki konutlar hakkında tartışacak veya karar vereceksiniz. Bu hafta belirli bir etkinlik sizi bu tür karara teşvik edecektir. Yay kadınları, yaşam tarzlarını veya kişisel ilişkilerini değiştirecek çözümlere ihtiyaç duyarak, aileler için önemli bir hafta geçirecekler. Yay erkekleri yeni tanıdık ve kişilere karşı dikkatli veya şüpheci olacaktır.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, yaşamınızın en kişisel alanlarına odaklanmak söz konusu olur. Evinize ve yakın ilişkilere, özellikle de kadınlara daha fazla önem vereceksiniz. Özel hayatınızda kaynayan herhangi bir sorun, dostane bir şekilde başarılı bir şekilde çözülebilir. Başlamak için, bir şeyler yapmak için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Daha sonra hedeflerinizi tamamlamak için çok odaklı ve yönlendirileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Eylül 2018

Cuma gününden pazartesi gününe kadar ikna edici bir iletişim tarzı, bunu tartışmak, iyilik yapmak ve kamuya açık konuşmak için ideal bir zaman haline getiriyor. İyilik istediğinde olumlu tepkiler alabilirsiniz. Bu, aksi takdirde kendinize saklayabileceğiniz düşüncelerin paylaşılması için iyi bir zamandır. Düşüncelerinizin ve iletişiminizin güçlü ve tam doğası, kendinizi, sevdiklerinizi veya önemsediğiniz bir meseleyi savunmanız için mükemmel zamanı sağlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status