Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta bir çocuktan veya başka bir yerde yaşayan başka bir gençden bir mektup, e-posta veya telefon alırsınız. Bir çocuğun doğumu veya onunla ilgili diğer önemli olaylarla ilgili haberler vardır. Bu hafta, çoğunuz yakın ve uzaktaki insanlar için bir hediye ya da diğer eğlenceli bir etkinlik bekliyor olacak. Bu, özellikle yolculuklarınızda herkes için yeterli hediyeleriniz varsa, iyi bir hafta olacak. Hafta boyunca, bir çatışmayı kasıtlı olarak kışkırtıcı bir şekilde ya da işyerinizde rahatsız edici bir duruma yol açacak olan ihtiyatlı hareketlerinden dolayı, profesyonel ilişkilerinizde daha dikkatli olun. Bu hafta hala daha fazla maliyetiniz olacak, bu yüzden neyin önemli ve neyin önemli olmadığını düşünün. Sadece mevcut kaynaklarınızı kullanın ve yıl sonuna kadar elde edemeyeceğiniz gelir beklentilerine güvenmeyin.

Yay burcu bu hafta mali veya banka belgeleri veya bir sözleşme hakkında önemli kararlar almak için olumsuz bir hafta olacaktır. Yay kadınları bu hafta problemleri ya da sıkıntıları çözmek zorunda kalırsa, kesinlikle geçmiş olaylar, kararlar ya da hatalarla ilgili olacaktır. Yay erkekleri önemli alışverişler yapabilecek ya da pazarlık fiyata bir şey satabilecekler.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, heyecan, beklenmedik değişim ve daha fazla özgürlük zamanı. Normal aktivitelerinizden tamamen farklı bir şey yapmak için rutinden kurtulmak için bir dürtü hissetmelisiniz. Bilinciniz, daha yüksek özbildirime ve içgörüye yol açan daha yüksek titreşimlere açıktır. Yeni ve alışılmamış insan türleriyle ya da kendinizden çok farklı kültürel ya da sosyal geçmişlerle tanışabilirsiniz.

Perşembeden pazara iyi haberler ve iyimserlik geliyor. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, bu işi iş yapmak ve plan yapmak için iyi bir Yay burcu haftalık burç yapar. Uzun mesafe seyahatleri özellikle iyi gidecek. Diplomatik becerileriniz, arkadaşlarınızla daha geniş insan grupları arasındaki anlaşmazlıkları çözmek için çağrılabilir. Sosyalleşmek, çıkmak ve yeni arkadaşlar edinmek için iyi bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status