Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta iş ortamında daha sakin ve ılımlı olabilir, yarım kalan işlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ile birlikte bu hafta dayanışma içerisinde olabilirsiniz. Kırgın olduğunuz biri ile barışmanız olasıdır. Bu hafta sizin gönlünüzü almak isteyen ve hatasını telafi edecek biri de olabilir. İş hayatında yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Bazı insanlar ise umursamaz tavırlar içerisinde sizi bulabilirler. Bu sebeple yanlış anlaşılabilirsiniz. Aile hayatında bu hafta tatil planları gündemde olabilir. Ya da bir akraba ziyareti planı yapılabilir.

Yay burcu bu hafta keyifli olacak ve enerjinizi çevrenize rahatça yansıtacaksınız. Sizi seven dostlarınız ile birlikte mutlu zaman geçirebilirsiniz. Bu hafta müjdeli haberler de alabilirsiniz ve sizden övgü ile bahseden kişiler olabilir. Yurt dışında yaşayan birinden bu hafta haber gelebilir. Ya da yıllardır görmediğiniz biri ile de iletişime geçebilirsiniz.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar, iyimserlik ve iyi haberler geliyor. Bu hafta araştırma, çalışma ve sosyalleşme için iyi bir zamandır. İyi içgüdüleriniz, geleceğe yönelik ve olumlu düşünmeniz nedeniyle plan yapmak için idealdir. Ofisinizden tüm işlerinizi temizleyebilir ve organize edebilirsiniz. Açık görüşlülüğünüz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi arttırmanıza ve öğrenme ve seyahat yoluyla ufkunuzu genişletmenize olanak tanır.

Perşembe gününden pazar gününe kadar birindne ilgi bekleyebilirsiniz. Sevdiğini ve bir başkası tarafından sevildiğini hissetmek isteyeceksiniz ama ciddi ve gerçek bir aşk olmalı. Aşk hayatında güven sorunlarını aşmak önceliğiniz olabilir. gerçekten güveneceğiniz birine gönlünüzü açmak isteyebilirsiniz.

Bu hafta ilişkisi olan kişiler de güvence veya daha fazla bağlılık arayacaksınız, ama aynı zamanda sevdiğinizi mutlu ve güvende kılmakla ilgili çok anlayışlı olacaksınız. Yeni ilişkiler mümkündür, ancak uzun vadeli ilişki önceliğiniz olabilir. Bu sebeple sizin gibi uzun süreli ciddi ilişki isteyen birinin dikkatini çekebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status