Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta ortaklık yapan kişiler anlaşmazlıklar ve pişmanlıklar yaşayabilirler. Belki fikir ayrılıkları yüzünden biri ile darılabilirsiniz. Size baskı yapılması da özellikle iş hayatında canınızı sıkabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda yaşanacak problemler karşısında daha ılımlı olmaya gayret edin. Çeşitli belgeler, sözleşmeler ile ilgili daha fazla formalite veya başka zorluklarla karşılaşacaksınız. Belki resmi makamlarda bazı işleriniz aksayabilir.

Bu hafta, birkaç gün veya hafta önce gerçekleşen hoş olmayan bir olay hakkındaki haberler öğreneceksiniz. Bu haberler karşısında şaşırabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insanın size karşı ilgisi azalabilir. Ya da aranızdaki sorunları aşmakta zorlanabilir ve orta noktada buluşmakta zorlanabilirsiniz. Bir tarafın daha anlayışlı olması gerekiyor.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Hafta genelinde sevgiliniz veya aile hayatınızda, ilişkinizdeki bir şeyi değiştirmek zorunda olduğunuzu gösteren farklı etkinlikler deneyim edeceksiniz. Burada dram beklememeliyiz ama belli bir duruma mantıklı bir yaklaşım sergilemeniz gerekecek. Kalbinizin sesini dinlemek yerine ilişkinizde mantıklı karar almanız daha önemli olacak. Yalnız kalmak ya da problemlerinizi derinleştirmek istemediğiniz sürece bu olayları görmezden gelmemelisiniz.

Hafta boyunca ortak ilgi alanlarına veya hedeflere dayanan yeni insanlar tanıyor olabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak enerjinizi yükseltebilir. Yabancı insanlar ile muhabbet edebilir ve onlardan bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Hafta boyunca başka bir şehirde yaşayan insanlarla karmaşık ilişkiler ve iletişim kuracaksınız. Şimdi size karşı çok sert olan birine çok hızlı ve duygusal tepki vermeniz olasıdır. Bu hafta kader, yalanlar veya manipülasyon girişimlerini tolere etmeyeceksiniz. Bu tür davranışlar(çoğunlukla sizin tarafınızdan) güven sorunları da ortaya çıkarabilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Nisan Yorumu

Hafta içi haberler alacaksınız veya bir çocuk veya genç ile ilgili bir kutlamaya davet edileceksiniz. Yay burcu erkekleri birlikte çalıştıkları kişinin anlamsız ya da asi davranışları yüzünden rahatsızlık duyacaklardır. Yay burcu kadınları bekledikleri nakit gelirinden keyif alacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status