Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta maddi yönden önemli gelişmeler olabilir. Özellikle Salı günü para alanında meydana gelen yeni ay ile hayatınıza daha fazla güvenlik ve istikrar getirerek haftaya başlayabilirsiniz. Finansal fırsatları, projeleri ve girişimleri takip edebilirsiniz. Ekonomik durumunuzu sağlamak almak isteyeceksiniz. Bunun için de birikimlerinizi gözden geçirebilir, yeni yatırımlar araştırabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde yaratıcı yanınız ortaya çıkıyor. Venüs’ün Çarşamba günü Kova burcuna girmesi ile elinizdeki işleri ve görevleri tamamlamak önem arz edecek. Cuma günü yeni fikirleriniz ve planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak istenebilir. Önümüzdeki haftalarda, yeni fikirler bulabilir, aklınızda olanlarla daha ilgi çekici ve açık olabilirsiniz, yeni kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir ve planlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Hafta sonu, kendinize biraz duygusal konfor ve destek verebilir ve sizi duygusal yönden mutlu hissettiren insanlarla zaman geçirmek iyi gelebilir.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günü Salı olacak. Bu hafta size karşı bir kişinin olumsuz veya kaba tavrına karşı şaşıracaksınız. Bu hem evinizde hem de işyerinizde olabilir. Bu hafta süren çatışmalar, belirsizlikler ve istenmeyen durumlar yüzünden canınız sıkılabilir. Farklı bir yerde yaşayan insanlarla haber veya seyahatle ilgili sohbetlerin keyfini çıkaracaksınız.

Artık önümüzdeki birkaç hafta içinde seyahat etmek veya ziyaret etmek için davetiye alabilirsiniz. Uzakta yaşayan dostlarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Bu hafta bir yalan veya yanlış bilgi ile yanılgıya düşmeniz de olasıdır. Her türlü yanlış anlaşılmaya karşı dikkatli olun. Aile içerisinde bir mesele görüşülebilir ve karar alınabilir.

Genel olarak bu hafta, para ile ilgili her şeyde pratik ve mantıklı olmanız gerekir. Finansal veya banka belgelerine bağlı anlaşmalar varsa dikkatli olun. Bu hafta para bir yerden bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayabilir veya hoş olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatında geçmişiniz, şimdi ve gelecek hakkında bir his karışımı olacak. Eski sevginizle yeniden karşınıza çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status