Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta yakın ve uzakta yaşayan insanlarla ilgili çeşitli duygular ile dolacağınız özel bir hafta olabilir. Sevdiklerinizin mutluluklarınızı paylaşabilirsiniz. Artık önemli konularda ilerleme kaydedecek ve başarı kazanacaksınız ya da iyi övgü veya ödül kazanacaksınız. Başkaları sizi tebrik edebilirler. Bir kız ya da genç bir kadınla ilgili bir konuşma ya da buluşma, görüşme ya da özel bir hazırlık söz konusu olacaktır. Bu hafta, eğitiminde veya kariyerinde başarılı olmak için büyük umutları olan bir erkek ya da genç bir erkeğe yardımcı olabilir, ona destek verebilirsiniz.

Yay burcu bu hafta maddi hafta boyunca, mevcut konumunuzda olağanüstü çalışma ya da ek işlere katılma isteğinize bağlı olarak ek gelir fırsatlarına sahip olacaksınız.

Birçoğunuz ekstra para kazanabilir ve maddi yönden bereketli bir hafta olabilir. Bu hafta dikkat dağınıklığı veya aceleyle, önemli şeyleri unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Sorgulamadan sizin olmayan bir şey almayın, çünkü davranışlarınız yanlış yorumlanacaktır.

Hafta boyunca, herhangi bir toplantı ya da davetiyeyi reddetmeyin. Çünkü bu davette aldığınız bilgiler sizin için çok önemli olacaktır. Yay kadınları, gelecekleri için önemli olan ilişkilerde, işlerinde lk adımı atacakları bir haftaya sahip olacaklar. Yay erkeklerinin başkaları tarafından yanlış anlaşılacak duygusal tepkilerden kaçınmaları gerekecektir.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu Çarşamba gününe kadar bütün hafta süren kısıtlamalardan kurtulacak güçlü bir dürtüye sahip olacak, daha özgür hissedeceksiniz. Sonuçlara bakılmaksızın öfkeli davranmaya eğilim olabilirsiniz. Bu gergin enerjiyi kısıtlayamazsınız, bu yüzden çılgın, yaratıcı tarafınızı güvenli bir ortamda ifade etmelisiniz. Amacınız, başkalarını üzmeksizin, tehlikeli negatif enerjiyi üzerinizden güvenli bir şekilde atmaktır. Başkalarına karşı daha açık fikirli olmanız gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra sosyalleşmek için iyi bir zaman olacak. Kesin planları yapmadan yola çıkmak ya da bir kutlama yapmak için harika bir zaman olabilir. Alışveriş gibi rutin etkinliklerle bile beklenmedik bir şekilde olabilir. Eğer alışveriş yapıyorsanız, güzellik ve moda ürünleri satın almak için iyi bir zaman olacaktır. Kendinizi daha güzel ve çekici hissedebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status