Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Temmuz 2020 – 19 Temmuz 2020)

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta, Yay burcunda doğduysanız, bu hafta son haftaların ve günlerin hoş olmayan deneyimlerine sırtınızı dönmeye çalışın. Bu yedi gün boyunca, kendi içinde biriktirdiğiniz gerilimi serbest bırakmak önemli olacaktır. Kendinizi olası sağlık sorunlarından, istenmeyen yeni sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkmasından korumak önemli olacaktır.

Bu hafta bir arkadaşınızın hayatındaki aile sorunlarının gelişimini takip edeceksiniz. Sizi neler yaşadıklarını paylaşmak, tavsiye almak, yardım istemek için arayabilir. Ne yazık ki, çoğu durumda, bu sorunlar evlilik dışı ilişkiler, para hataları veya aceleci kararlardan kaynaklanacaktır.

Bu haftaki iyi anlar ve deneyimlerden bazıları işinizle ilgili olacak. Muhtemelen yeni, umut verici taahhütler, yenilikler, sorumluluklar, yeni meslektaşlar veya müşteriler vb. Bu hafta, kişisel veya aile bütçeniz için iyi olacak para almayla ilgili olaylar veya haberler bekliyoruz.

13 Temmuz – 19 Temmuz Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta boyunca, akrabalarınız veya arkadaş çevrenizden biriyle ilgili randevular, bir toplantı veya mülakat yapacaksınız. Bu günlerde, şu anda seyahat eden veya başka bir şehirde çalışan bir kişiyle ilginç temaslar bekleyebilirsiniz.

Etkinliklerin hafta sonunda (Perşembe – Pazar) geliştirilmesi sizin için özellikle önemli olacaktır. Bu yedi gün boyunca hayallerinizi hatırlayın ve yazmayı alışkanlık haline getirin.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kadınlar bir erkeğe ciddi bir sözde bulunacaktır. Erkekler manipülatif eylemlere ve aceleci, duygusal kararlara dikkat etmelidir. Özellikel size kaşrı bu konuda baskı yapan kişilere kanmayın.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status