Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Yay burcu haftalık yorumunda haftaya başlangıçta bir hedef üzerinde çalışabilir ve adımınızı atmak, yüksek bir noktaya ulaşmak veya ilerleme kaydetmek ve bir noktada başarılı olmak için doğru yolda olduğunuzu hissetmek isteyeceksiniz. Hafta ortası, hayatınızda yapmak istediğiniz değişikliklere odaklanabilirsiniz ve alışılmadık çalışmaya açık olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, arka planda veya sahnenin arkasında, özellikle Cumartesi günü Akrep’de yeni bir ay ile birlikte eski olaylar gündeme gelebilir. Sizi spot ışığının dışına çıkarıp kendi başınıza başkalarından müdahale etmeden kendi başınıza çalışmak, geçmişten gelen şeyleri çözmek, kabuğunuzu kırmak, daha manevi hissetmek ve dağınıklığı gidermek için fırsatlar ararsınız. Haftanın işareti Ay ile sona eriyor ve enerji verici, hevesli ve güçlü hissedebilirsiniz.

Yay için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta enerjinizi doğru kullandığınız takdirde eskiden var olan sorunları çözüme kavuşturmak sizler için pek de zor olmayacak. Belki yarım kalan işleriniz varsa onlar ile ilgilenmek isteyebilir ev zaman ayırabilirsiniz. Yay burcu bu hafta kariyer alanında yeni fikirlere açık olsa da, sorumluluklarınızı arttırmadan önce iki kere düşünmelisiniz. Aşk hayatında ise duygularınız ve hisleriniz ön planda olacak, karşı tarafa hislerinizi sorgulayabilirsiniz. İç huzurunuzun güçlü olması için aranızdaki güven sorunlarını gündeme getireceksiniz.

13 – 19 Kasım Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burçları kariyer konuları ve uzun menzilli planları gündeme getirebilirler. Bununla birlikte, yakın arkadaşlar ilginizi çekecek, gelecekteki hedefler üzerinde çalışacak ve ekip çalışmalarına yatkın olacaksınız. Bir arkadaşınız aşırı duygusal stres altında olup sizden yardım isteyebilir. Geçmişten insanlarla tekrar görüşebilir, eski dostlarınız ile karşılaşabilir ya da eski aşklar tekrar gündeme gelebilir. 13-15 Kasım tarihleri arasında aile anlaşmaları, gayrimenkul konuları ve sözleşmelerle ilgili önemli kararları açıklığa kavuşturun ve belki kontrolü elinizde tutun. Konuşmaları ve mesajları yanlış yorumlamak kolaydır. 15 ve 19 Kasım tarihleri arasında, arkadaşlarınızla iletişim kurduğunuzu, fikirlerinizin akışına izin verdiğinizi ve grup tartışmalarına katılmakta olduğunu keşfedeceksiniz. 16-18 Kasım arası, sevdiğiniz insanlarla rahat bir ortamda hissedeceksiniz. Aile, çocuk sevgilisi ya da eski anıları gözden geçirmek çerçevesinde bir hafta geçecek.

Yay burcunda 18.yeni ay Akrep burcunun 12.güneş evinde olacak ve evlilik gündeme gelecek. Önümüzdeki iki hafta boyunca, bilinçaltı zihniyle ilgili yeni bir keşif yolculuğuna çıkacaksınız; durumlara tepkileriniz nedir sorgulayacaksınız ve manevi gelişime izin vereceksiniz. Bir aile dostu ile manevi tartışmalar yapabilir, öğütler alabilirsiniz. İş yerinde sorumluluklarınız olsa da aile hayatınızla da bu hafta vakit geçirmek için gerekli zamanı ayırmak sizin elinizde olacak. Kendinizin duygusal olarak gelişmesine izin verin, çünkü psikoloji veya metafizik, ezoterik ve dini öğretileri incelemek için iyi bir zaman. Çalışmalarınızı, alışkanlıklarınızı, sağlık ve rutini iyileştirme yöntemlerini araştırmayı deneyin ve kısa vadede size yardımcı olabilecek olumlu düşünce kalıpları geliştirin.

Mars, 18 Kasım ile 21 Kasım tarihine kadar Pluto’da olacak. Dostluklar düşündüğünüz kadar sevimli olmayabilir ve sevgi ilişkileri daha kırılgan hale gelebilir. Değerlerinize uyun, özellikle güç ve kontrol mücadeleleri geçirdiğinizde kendinize hakim olun. Onların patlamasına izin vermeden öfkeli anlarda sakin olmaya çalışın. Bu aynı zamanda kendi çevrenizin dışında bulunan ve kavga etmek isteyen insanlar için de geçerlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status