Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Ağustos 2018 – 19 Ağustos 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta ilginç, fakat bazı durumlarda evinizde veya şu anda içinde bulunduğunuz konutla ilgili değişimleriniz olur. Taşınmak ya da geri dönmek ya da beklenmedik büyük bir tamir gerekebilir. Bu hafta bir ev veya mülkün satışı veya satın alınması için elverişsiz olacaktır. Hafta içi bir aile tatili ya da davet olacak ve insanlarla çeşitli hoş deneyimler ya da toplantılar sunuyor. 35’in üzerinde olan Yay burcunun temsilcileri bu hafta daha iyi fırsatlara sahip olacaklar. Aile içerisinde ebeveynlerle ilgili hoş veya önemli bir olaya işaret eder.

Yay burcu bu hafta bir çözüm veya en azından onların nasıl çözüleceğine dair bir fikre sahip olacağınız sıkıntılarınızı size karşılayacak insanlarla bir görüşme veya toplantı yapacaksınız. Bu hafta, arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın yaşam dramlarıyla duygusal olarak yüklenebilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki veya tanıdıklarınızdaki bir kişi hoş olmayan bir olay yaşayabilir.

Genel olarak, hafta sizi olumlu ve iyimser bir ruh halinde tutacak bazı yeni fırsatlar, olanaklar, yenilikler (sizin lehinize) ve başkaları ile sizi şaşırtacaktır. Genç Yay kadınları mali işlerinde dikkatli olmalıdırlar. Bütçenizi takip edin ve henüz almadığınız parayı önceden harcamayın.

13 Ağustos– 19 Ağustos Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden Çarşambaya kadar, eşiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmak için ideal bir zaman. Bu, akşam yemeği yemek ve kutlamaları kutlamak için iyi bir zaman. Partilere ve dinlenme, eğlence ve eğlence mekanlarına giderken daha keyifli zaman geçirmelisiniz. Artan tılsım ve güzellik, buluşma durumunda sosyal popülerliği ve başarıyı getirir. Duygularınızı paylaşmadaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, gerçek arkadaşlığı ve gerçek sevgiyi destekler.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Aylık Yorumu

Perşembeden pazara kadar dostluk ve diplomasi getiriyor. Mükemmel sosyal becerilere sahip olacak ve etrafta olmak için bir zevk olacaktır. İnsanları bir araya getiren ve işbirliğini teşvik eden bir kolaylaştırıcı veya ara bulucu olabilirsiniz. Ayrıca, sadece bir şey hakkında konuşup cazibesine kapılabilirsin ve eğer bu işe yaramazsa, seni savunmak için birinin desteğini alabilirsin. Gelişmiş iletişim ve sayısal beceriler nedeniyle başkaları iş yapmak tercih edebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status