Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta kararlarınızı hayata geçirmek için hareket edebilir ve enerjinizi istekleriniz yönünde kullanmak isteyebilirsiniz. Ayrıca mevcut sorumluluklarınızda da rahatlamak için biraz zaman geçirebilirsiniz. Jüpiter, Salı günü Merkür’e şiddetle çarpıyor ve bu nedenle odaklanma konusunda zorluk olabilir. Biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Hafta ortası, Perşembe günü Kova burcundaki güneş tutulması ile daha iyi şekilde işlerinize odaklanabilirsiniz. Yeni fikirler bulabilir, yeni planlar üzerinde çalışabilir, bilgi toplayabilir, tavsiyeler alabilir ve aklınızdaki şeyleri daha özgürce paylaşabilirsiniz. Aşk hayatında sakin ve romantik bir hafta geçirebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, duygularınıza daha fazla bağlanıp kendinize destek sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür evinize ve aile alanına giriyor. Pazar günü Güneş kendisine katılıyor. Bu yüzden önümüzdeki haftalarda kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz, kalbinizi ve zihninizi bir araya getireceksiniz. İçinizdeki duyguları güçlendirebilirsiniz. Aile içi meseleler ve konulara odaklanabilirsiniz. Evde veya ailenizle yeni bir şeyler üzerinde çalışabilir, yatırım konusunda fikirlerini alabilirsiniz. Hafta sonu eğlenmek ve keyifli zaman geçirmek, sorumluluklardan uzak kalmak isteyebilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta akrabalarınızdan acil görevler veya diğer sorumluluklar alacaksınız. Uzun bir yolculuk veya bu hafta içinde yapacağınız bir gezi size iyi gelecek. Ancak çıkılacak seyahatle veya başka yerlerden gelen insanlarla ilgili masraflar söz konusu olabilir. Bu hafta başka bir yerden veya ülkeden para almak mümkündür. Muhtemelen uzaktan ve uzaktaki insanlarla ve şirketlerle finansal işlemler olacaktır.

Bu hafta bazılarınız evinizden bir günlüğüne başka bir şehirde gerçekleşen bir etkinliğe veya seyahate bağlı olarak belirli bir amaç için iki veya daha fazla ayrı kalabilir. Günü birlik bir geziye gidilebilir. Bu hafta, bir çocuk veya gençle ilgili herhangi bir nedenle endişelenmen ya da üzülmen de söz konusu olabilir. Çocuğu olanlar eğitimleri ile ilgili endişeye kapılabilirler. Bir iş fikri hakkında alacağınız öneri çok işinize yarayabilir.

Bu yedi gün boyunca hayallerinizi gerçekleştirme arzusu duyabilirsiniz. Ailenizin veya arkadaşlarınızın da uzun süredir görmediği birini göreceksiniz. Yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Evinize gelecek önemli bir olay hakkında bilgi alacaksınız. Genel olarak, düğün olaylarıyla veya ailenizde önemli bir tatil için iyi bir hafta geçireceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status