Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta fikirlerinize ve planlarınıza odaklanarak bir an önce tüm işlerinizi tamamlamak isteyeceksiniz. Hafta başında enerjiniz yüksek olacak ve bu sayede yarım kalan işleriniz de tamamlanmış olacak. Kendinizi hobiler ile meşgul edebilir ve diğer insanlarla daha çok meşgul olabilirsiniz. Sosyal hayatta da aktif bir hafta sizleri bekliyor. Belki süpriz yolculuklar çıkabilir. Jüpiter, Salı günü Güneş’e olumlu bir şekilde isabet ediyor ve daha rahat ve stresten uzak, huzurlu, iyimser olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, evde, ailenizle ya da duygusal olarak yakın olduğunuz kişiyle ciddi bir konu üzerine konuşabilir, geleceğe dair yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle de evinizde ve ailenizde cumartesi günü yeni ay meydana gelmesi ile aile içi konulara odaklanabilirsiniz. Evde projeler üzerinde çalışabilir, aileniz için daha fazla zaman geçirebilir, duygusal gereksinimlere yönelebilir, duygusal destek alabilir veya verebilirsiniz ve daha fazla konfor ve ilgi isteyebilirsiniz. Mars ayrıca Cumartesi günü para alanına giriyor ve finansal konulara odaklanıp daha kararlı, güvenli ve kendinden emin hissedebilirsiniz. Hafta sonu günü birlik geziler söz konusu olabilir.

12 Mart – 18 Mart Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Pazar olacak. Bu hafta bir erkekle toplantı veya sohbet yoluyla bir “hediye” alınabilir. Beklenen veya beklenmedik olaylar için açık olun. Bir onay veya övgü size hayatınızdaki yeni şeylere kapı açabilir. Beki yeni tanışacağınız bir erkek vasıtası iel fırsatlar elde edebilirsiniz.

Ne yazık ki, bu hafta planınızın veya umudunuzun yararsızlığını fark edeceksiniz. Kendi hayallerinizden vazgeçmeyi reddetmiş olsanız bile, bazı şeyleri zorlamamak gerektiğini anlayabilirsiniz. .ünkü bir geleceği olmayan şeylere zaman ve kaynak harcıyorsunuz. Bu sebeple pes edilebilir. Bu, bazı insanlarla ilişkiniz için de geçerlidir.

Bu hafta oturup düşünmek ve kendi konumunuzu veya geleceğini düşünmek için birçok nedeniniz olacak. Şu anda yeni başlangıç seçeneklerine sahipsiniz ve yeni kararlar alacaksınız, ancak yalnızca bu tür eylemlere veya etkinliklere hazırsanız başlamalısınız.

Hafta boyunca, bir meslektaşınız veya sizinle yakın temas halinde olmayan bir yönetici ile yaptığınız görüşme sırasında şaşkınlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Artık istediğiniz konum veya ilgi alanlarına sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Mart Yorumu

Genç bir kadının ikiyüzlülüğü ya da düşüncesizliği (ama kötü niyetli) eylemleri sizi şaşırtacaktır. Çünkü onun tarafında böyle bir eylem beklemiyorsunuz. Hafta 35 yaş üstü yay erkekleri için başarılı, yapıcı ve özel olacak. Genç yay kadınları aldatılmak ya da yalan sözlerin farkında olmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status