Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta işsizler yeni bir işe başlayacak ve hatta harika bir takımda olmaktan mutlu olacaklardır. Genel olarak, hafta içi halihazırda başlatılmış projelerin, profesyonel veya ticari faaliyetlerin ve diğerlerinin başarılı gelişimini gösterir. Bu hafta, bir sağlık sorunu olan akrabanızın tedavisi üzerinde faydalı bir etkisi olacaktır. Hafta genelinde, evliliğinizin istikrarı konusunda endişe yaratan veya para ile ilişkilendirilmiş olan aile sorunlarına çözüm bulmak için faydalı olacaktır. Borçların ödenmesi konusunda birlik ve dayanışma olur. Bu hafta, muhtemelen çocuğunuzla ilgili bir toplantıya katılacaksınız. Kendi bebeğiniz için evinize misafir kabul edecek veya başka bir çocuk veya çocukla ilgili doğum günü gibi bir kutlamaya katılacaksınız.

Yay burcu bu hafta önemli bir karar vermek veya ailenizdeki bir çocuk veya gençle ilgili bir değişiklik yapmak için elverişli olacaktır. Bu yedi günde, bildiğiniz bir kadının kişisel dramını ve bir şekilde nasıl yardım etmek istediğinizi düşüneceksiniz. Aslan, Koç ya da Yay burcunun altında doğmuş olabilir, fakat bu gerekli değildir. 35 yaş üstü yay kadınları, gelecek için gereksiz panik, endişe ya da korkuya eğilimli olacaklardır.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar, iş hayatında birkaç risk almak için iyi bir zaman. Önceki kısıtlamalardan veya sıkıcı rutinlerden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Yeni aktiviteler, duygular ve ilişkiler için birçok eşsiz fırsat sunulacak. Öyleyse bu enerji patlamasıyla yeni projeler elde etmek için iyi bir zamandır. Fiziksel çekiciliğiniz de iletişimde bir destek olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Kasım 2018

Cumadan Pazar gününe kadar düşünce ve iletişiminiz netlik ve yanlış yorumlama eksikliği yaşayabilir. Bu hafta iş yapmak veya önemli kararlar almak için iyi bir zaman değil. Bu hafta sonu yapılacak daha iyi şeyler arasında müzik, dans, şiir ya da yaratıcı yazılar bulunmaktadır. Bazı kötü alışkanlıklar ilişkileriniz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacaktır. Yalan, dedikodu ve güvensizlikten kaçının.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status