Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür size destek veriyor ve verimli bir döneme giriyorsunuz. Bu hafta enerjiniz artıyor ve kendinizi bazı şeylere daha hazır hissetmeye başlıyorsunuz. Artan enerjiniz ile birlikte daha yaratıcı şeyler yapabilir, yeni harika fikirler edinebilirsiniz. Hayata bakış açınızda değişiklik olabilir. Bazı konularda esnek bakış açısı kazanabilirsiniz. Biri sizi bir konuda ilham verecek ve esin kaynağınız olacak.

Bu hafta karşı tarafı dinleyerek daha anlayışlı olacak, insan ilişkilerinde pozitif olacaksınız. Kendinizi çok iyi ifade edebilirsiniz. Haftalık mali programınızı oluşturarak kontrollü harcamalar yapabilirsiniz. Bu hafta tutumlu olacaksınız. Bir sınava girecekler olan şanslı bir hafta olacak. Aşk hayatında ilişkinizde konuşulması gereken şeyler gündeme gelebilir. Birlikte yeni kararlar alabilirsiniz.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcunda bu hafta ailenize, arkadaşlarınıza veya Balık, Yengeç veya Akrep burcu altında doğan insanlarla profesyonel ilişki üzerinde ciddi bir testte bulunacağız. Geçmiş hatalarınız, acele vaatleriniz veya aflarınız artık tatsız olayların temelini oluşturacaktır. Bu haftaki büyük planları yapmaktan çok, bu yedi gün süren olayları sakin ve akıllıca takip etmeye çalışmak iyi olur.

Çoğunuz, hiçbir çaba göstermezseniz hiçbir şeyin gerçekleşeceğinin farkında olacaksınız. Şimdi, Yay, Koç ya da Aslan burcu altında doğan bir kişi hakkında en iyi gerçekleşecek özel beklentileriniz olabilir. Mahkemeye veya dava konusu olanlarınız için hafta daha karmaşık veya öngörülemeyebilir.

Hafta boyunca, akrabanız olan bir erkeğin sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir. Bu hafta bir kız veya genç bir kadının hayatındaki sıkıntıyı öğrenebilirsiniz. Gelecekteki endişelerine veya korkularına rağmen 35 yaşın üzerindeki erkekler başarılı ve üretken bir haftaya sahip olacak. Gelecekte sizin için değerli olacak insanlarla ek gelir veya yeni tanıdıklar için fırsatlar olacaktır. 35 yaşın altındaki yay kadınları önemli bir sözleşme belgesi ile ilgili zorluk çekebilirler. Önemli bilgilerin gecikmesi veya çeşitli zorlukların üstesinden gelerek bir başarı olabilir.

YORUMLAR

  1. Nagihan altın dedi ki:

    Aşk Para Huzur Yeni Hayat Yeni İş

DMCA.com Protection Status