Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta beklentileriniz büyük ölçüde kişisel ya da sevgi hayatınızın gelişimi ile ilgili olacaktır. Bugün bazı yeni romantik ilişkilerin geleceği. karar verilecek. Bir kadının iş yerinizdeki eylemleri veya yorumları, kendi durumunuz hakkında ve mevcut konumunuzun veya kazancın sizi ne ölçüde karşılayacağıyla ilgili düşünceyi kışkırtır. Aceleci sonuçlara ve kararlara dikkat edin. Hafta boyunca, İkizler, Terazi veya Kova burcunun işareti altında doğmuş olabilecek bir kız ya da bir kadınla ilgili bir olayı deneyimleyeceksiniz, ancak zorunlu olarak değil. Hafta içi, bir çocuğun doğumu veya bebek ya da küçük bir çocukla ilgili özel bir tatili gösterir. Bu yedi gün boyunca, yakın ve uzaktaki insanlar hakkında farklı endişeleriniz olacak. Seyahat etmeniz gerekiyorsa, çeşitli engellerin veya zorlukların üstesinden geleceksiniz.

Yay burcu bu hafta bazı kırgınlıklar olabilir. Yay kadınları üzüntü veya duygusallık anlarını yaşayacaklar. Bazı durumlarda, bu ruh halleri yakın geçmişte yakın bir insanın kaybıyla ilgili olacaktır. Bu hafta, yay erkekleri için gergin olacaktır: Kolayca patlayacaklar, aileleriyle veya dışarıdaki insanlarla çelişeceklerdir. Her türlü anlaşmazlığın kökeninde olmanız olasıdır.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde yollara sapabilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Yeni anlayışlar ve keşifler, hayallerden ya da içgörünün yanıp sönmesinden kaynaklanabilir. Daha yüksek duyular, nesneleri daha ayrıntılı olarak algılamanıza izin verir. Gelecek odaklı düşünme ve açık fikirlilik, sorun yaşayanlara belki de tartışmalı çözümler olsa da, orijinal fikirlere yol açacaktır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu 2019 Yorumu

Cumadan pazara aşk ve para için fırsatlar getiriyor. Bu alanlarda inisiyatif alabilir ve olumlu tutumunuz ve sevgi dolu doğanız nedeniyle diğerlerinden iyi tepkiler ve destek bekleyebilirsiniz. Sadece sevgi vererek ilişkilerde anlayışlı olmak, herhangi bir eski yarayı iyileştirebilir. Bir kucaklama ve öpücük, sevdiklerinizle arkanızda bir dramı geride bırakmak için gereken her şey olabilir. Müzakereler ve iş anlaşmaları dostane olmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status