Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta yoğun ve gergin bir hafta geçireceksiniz. Aile hayatında bir takım sıkıntılar yüzünden işlerinize de odaklanmanız zor olabilir. Aile ve iş hayatında denge kurmak zorlaşır. Eşinizin hareketlerindeki yanlış anlaşılma veya şüphe, istenmeyen tartışmalara ve ilişkinizin soğumasına neden olabilir. Tabii ki, bu, bu hafta çevrenizdeki insanların hareketlerini fazlasıyla eleştireceğiniz gerçeğinden kaynaklanıyor olabilir. Akrabalarınızla olan ilişkiniz de, bu yedi gün boyunca daha büyük duygularınız veya hassasiyetiniz nedeniyle stres altında olacaktır. Onlarla iletişim kurmak zor olabilir.

Yay burcu bu hafta genel olarak, herhangi bir rahatsızlıktan dolayı veya arkadaşların hayatındaki yaşam dramasından dolayı ek duygusal rahatsızlık oluşabilir. Keyfinizi kaçıran haberler gelebilir. Bu hafta iyi şeyler uygun tedavi, terapi veya iyileşme için bir yol bulmakla ilgili olacak.

Yay kadınları, kıskançlık veya güvensizlik ile ilgili duygularını, eşlerinin sözleriyle kontrol etmek zorunda kalacaklar. Hoş sürprizler olabilir. Biri hatalarını ve hayal kırıklıklarını anlayıp özür dileyebilir. Yay erkekleri gelecekteki gelişimi için önemli bir karar vermek zorunda kalacaklar. Mali belgeleri, sözleşmeleri veya ödemeleri çözmeniz gerekir.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar artan güç ve etki getiriyor. Bu gücü, kendi hayatınızı, çevrenizi ve diğer insanların yaşamlarını olumlu yönde dönüştürmek için kullanabilecek fırsatlar olacak. Bazı durumların kontrolünde daha fazla güçlü hissedersiniz ve grup ayarlarında kendinizi güç veya otorite pozisyonlarında bulabilirsin. En büyük maddi ve manevi kazanımlar, yüksek ahlakı koruyarak ve bencilce hareket etmeyerek gerçekleşecektir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Eylül Yorumu

Cuma akşamından Pazartesi sabahına kadar Yay burcundaki Ay, samimi ilişkilerinizi keskin bir odak haline getiriyor. Bu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. İç huzur ve denge, ılımlı olmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Anılarınız, annelik içgüdüleriniz ve beslenmeniz ve güvenliğiniz sizin yaşamınızda daha etkili olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status