Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ocak 2018 – 7 Ocak 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta bir mesele hakkında daha doğru bilgiler edinmeye çalışacak ve özüne ineceksiniz. Merak ettiğiniz konularda araştırmalar da yapabilirsiniz. Pazartesi günü yengeç burcunda meydana gelen dolunayla birlikte duygularınız derinleşebilir, ciddi bir yaklaşım ve bakış açısı kazanabilirsiniz. Duygularınız daha güçlü olabilir, bu yüzden bir çıkış yapmayı deneyin ve büyük resmi görmeyin. Cesaret gerektiren kararlar almanız da olasıdır. Hafta ortası, bir adım geri çekilmeye ve daha pozitif olmaya odaklanarak her zamankinden iyimser olacaksınız. Hatta fırsatlar ve olasılıklar üzerinde düşünerek yeni hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, bir insandan büyük bir fikir alabilir ve günün birinde gerçekleşmesi için bu kişiyle gerçekçi planlarla çalışabilirsiniz. Jüpiter, Cumartesi günü Mars ile hizalanıyor ve daha fazla enerji, coşku ve yeni şeylere sahip olabilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarla vakit geçirmek ve sosyalleşmek sizin için iyi olabilir.

1 Ocak – 7 Ocak Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi olacak. Bu hafta, manipülasyon, kurnazlık ve ikiyüzlü insanlarla çatışmalar olabilir. Bu karaktere sahip olan kişiler sizin sabrınızı deneyebilirler. Elbette bu gibi insanlara karşı duygularınızı kendi kendinize kontrol etmeniz sizi gelecekteki sıkıntılara karşı kurtaracaktır. Ama sabretmek ve tepki vermemek sizin için hiç de kolay olmayacak. Bu anlamda sizin için haftanın kişisel ve manevi gelişimine dair bir test olacaktır.

Hafta boyunca bir doktora danışabilir veya yakın bir akrabanızın sağlığına özen gösterebilirsiniz. Hafta içerisinde aile gezisi ve yakındaki ve uzaktaki akrabalarla temasa geçilmesi uygun olacaktır. Önemli bir vesileyle akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hatta akrabalarınızın birine yolculuk da yapılabilir.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Ocak 2018 Yorumu

Yay burçları bu hafta para konusunda şanslılar. Bir süredir beklediğiniz para elinize geçebilir. Bazıları küçük bir kar ederek iş hayatında şanslı olabilir, ancak her zamanki gibi kazancınız beklenmedik olacaktır. Şans oyunlarında talihiniz pek de açıl değil. İlişkilerde çatışmalar bu hafta kısa, ama çok güçlü olacak. Bazılarında uzlaşma olabilir. Ancak bazıları hayatınızı veya önemli planlarınızı karıştırabilecek beklenmedik bir çözüme neden olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status