Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (1 Ekim 2018 – 7 Ekim 2018)

Yay burcu haftalık yorumunda bu hafta yaşınız ne olursa olsun, bir aşk ve armoni haftası olacak. Romantik sürprizler olabilir. Gizlilik yaşamınızla ilgili önemli olaylar, konuşmalar veya çözümler olacaktır. Önceden var olan romantik bir ilişki yeniden yaratmaya veya dengelemeye odaklanırsanız, aşk hayatınız farklı olabilir. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan bir partneriniz varsa, ilişkiniz yeni bir gelişim aşamasına geçecektir (umarım olumlu). Bu hafta, bir kadından aldığınız parayla şaşıracaksınız. Bu haftaki endişelerinizden bazıları arkadaş çevrenizde, komşularınızda veya meslektaşlarınızdaki bir kişinin sağlığıyla bağlantılı olacaktır. Boğa, Oğlak burcu veya Başak burcunun altında doğan bir kişi, kişisel sorunları veya fiziksel durumuyla ilgili endişelerinizi beraberinde getirir.

Yay burcu bu hafta ailenizden veya akrabalarınızdan bir çocukla ilgili bir kutlama veya başka önemli bir olay getiriyor. Bazılarınız için, hafta size hamilelik ya da bir çocuğun doğumu hakkında bilgi verir. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, para alma, işlerinden daha fazla kar elde etme ve daha fazlasına sahip olmaları için uygun bir mali haftaya sahip olacaklar.

1 Ekim – 7 Ekim Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay burcu Pazartesiden perşembeye, düşünce ve konuşmalarınız muhtemelen daha yoğun olacak ve ciddi meseleleri içerecektir. Bu hafta çalışma ve sınavlar için iyi bir zamandır. Zihninizin daha berrak olur. Başkalarıyla konuşurken çok ikna edici olabilirsiniz. Yani bu bir iyilik ya da borç istemek, bir şey satmak ve başkalarının normalde korktuğu ya da karşı karşıya kalacağı fikirleri başkalarına ikna etmek için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu Ekim 2018

Cumadan Pazar gününe kadar hayal gücünüz ve yaratıcı yetenekleriniz sanat, müzik ya da dans ile ve hatta sizin yerinizde bile kullanılabilir. Ortamınıza daha duyarlı olmanız ve sezgisel anlayışlar almanız gerekir. Ancak, insanlardan ve durumlardan gelen negatif enerjilere karşı daha savunmasız olabilirsiniz. Bu nedenle daha az rekabetçi bir ortam tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status