Yay Burcu Günlük Yorumu (21 Kasım 2017)

Yay burcunda bugün ay oğlak burcuna geçiyor kişisel kazancın ikinci evinize doğru yola çıktığında oturup mali işlerinizi çalışma düzenine koymak için gerekenleri bitirmeniz gerekiyor. Paranızı kontrollü harcamak için plan yapabilirsiniz. Para ve hesap işlerini iyice pratik ve programlı bir şekilde yapın. Bugün kendinizi sosyal hayatta geri planda tutabilirsiniz. Bugünün şanslı renkleri toprak rengi ve soluk yeşil renklerdir. Şanslı sayılar 30 ve 40’dır.

Yay Burcu Günlük Genel Yorumu:

Renkli, keyif verici faaliyetlere ve müzik dinlemek gibi etkinliklere katılabilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Bazı şeyleri çok düşünmekten kaçının.

Yay Burcu Kariyer ve İş Hayatı:

İş hayatında pek de hevesli değilsiniz ve enerjiniz düşük olabilir. Ancak iş yerindeki her türlü tehlike ve tartışmadan bugün kurtulacaksınız.

Yay Burcu Aşk ve İlişkiler:

İlişkinizde uyuşmazlıklar muhtemelen öne çıkacak ve fikir ayrılıkları olabilir. Bu nedenle, farklılıkları gidermek ve mutluluğu sürdürmek için bazı şeyleri alttan almanız gerekebilir.

Yay Burcu Para ve Finans:

Finansal kazanç beklentilerinize göre olmayacak. Para kaybı ihtimali söz konusu olabilir. Bugün ekstra harcamalar da ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Sağlık:

Kaygı ve güvensiz duygular, strese girmenize neden olabilir ve sağlığınızı, özellikle ruh sağlığınızı bozabilir. Deri tahrişleri sizi rahatsız edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status