Yay Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında yay burcu, Bu, Yay doğumlulara birçok avantaj sağlayan bir ay olarak kalabilir. Bu, kendi yeteneklerinizi gerçekleştireceğiniz zaman olabilir. Önünüze çıkan engeller ne olursa olsun, bunların üstesinden gelebilir ve şimdi büyük başarılar elde edebilirsiniz. Mesleğinizde büyüme olabilir ve ayrıca bir iş terfisi veya maaş artışı umabilirsiniz. Birkaçınız yeni mülkler ve araçlar satın alabilir. Ataların mülkiyeti ile ilgili anlaşmazlıklar olumlu sonuçlanabilir. Ve bazılarınıza yeni iş sorumlulukları verilebilir. Babadan, anneden, kardeşlerden ve diğer akrabalardan kazançlar olabilir. Çocuklar da size neşe getirebilir.

Eşler arasında yanlış anlamalar ortaya çıkabilir, ancak bunlar uzun sürmeyebilir. Bu nedenle, aile meselelerinde dikkatli olun ve gereksiz yere konuşmaktan kaçının. Finansal durum iniş ve çıkışlara şahit olabilir. Hacca gitme şansınız oldukça yüksek.

Yay Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Yeni aşk ilişkileri başarılı olabilir ve sevgi ve şefkat, sevgilileri birbirine sıkı sıkıya bağlayabilir. Ancak hayat arkadaşları arasında küçük anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Eşinizle uyumlu olmaya çalışın ve bu, tartışmalı konuları yatıştırmaya yardımcı olabilir.

Finans: Parayla ilgili konularda dalgalanmalar görülür. Ayrıca sizin için öngörülemeyen bazı harcamalar olabilir. Ayrıca beklenmedik kayıplar için şanslar vardır ve bu nedenle, finans konularında kimseye körü körüne güvenmemek daha iyidir. Bununla birlikte, sizin hakkınızda uzun süredir var olan tutarı geri alabilirsiniz.

Kariyer: Şu anda kariyerinizde kayda değer bir ilerleme bekleniyor. Çalışmanız amirler tarafından takdir edilecek, iş arkadaşlarınız ise destek sunacak. Ancak çok açık sözlü olmaktan ve başkalarıyla açıkça konuşmaktan kaçının. Ayrıca, eleştiriler konusunda fazla uğraşmayın.

Ticaret: Ticarette önemli bir ilerleme olması muhtemeldir. Performansınız özgüveninizi artırırken bazı yeni fırsatlar sizi çağırabilir. Bazı prestijli görevleri size emanet edecek olan yüksek otoritelerin güvenini kazanabilirsiniz. Bu itibarınızı, statünüzü ve etkinizi artırabilir.

Profesyoneller: Bu, Yay burcu uzmanları için unutulmaz bir zaman olabilir. Hemen hemen şimdi ne yaparsanız yapın, başarıya ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. İşe bazı yeni fikirler ekleyebilir ve bilginizi yenilikçi kullanıma sunabilirsiniz ve bunlar sizi büyük bir başarıya götürebilir. Böylelikle çalışma alanınızda hatasız damganızı vurabilirsiniz.

Sağlık: Daha sağlıklı olabilirsiniz. Çektiğiniz kronik rahatsızlıkların çoğu da tedavi edilebilir. Ancak sindirim bozukluklarından etkilenme ihtimaliniz vardır. Bunlar yakında patlayabilir, ancak yine de sıcak yiyeceklerden ve ayrıca vücutta ısı üretebilen maddelerden kaçının. Bunlar formunuzu korumanıza yardımcı olabilir.

Öğrenci: Eğitim arayışları başarılı olacaktır. Ayrıca, hayatınızı doğru yola yönlendirmenize yardımcı olabilecek mükemmel bir Guru (bir öğretmen veya rehber) edinebilirsiniz. Hem zekanız hem de hafıza gücünüz gelişebilir. Akademik ve sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. Ayrıca ebeveynlerin ve öğretmenlerin desteğini de alabilirsiniz.

Şanslı tarihler: 2,4,5,6,7,8,9,12,13,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 1,3,10,11, 14,15,16,17,18,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status