Yay Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında yay burcu sizin için başarılı bir dönem olacak ve önceliğe dayalı olarak tüm aktivitelere odaklanabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor, çünkü bu ay biraz egoist olabilirsiniz. Saygın amaçlar için uğratabileceğiniz gereksiz harcamaları kontrol edin. Tüm çalışmalarınız için tanınırsınız. Mesleğinizdeki beklemedeki çalışmalarınıza öncelik verin. Görüntü ve durumunuzu iyileştirebilirsiniz ve bu ay bir işkolik olmanız gerekebilir. Bu ay, sağlık durumun normal görünüyor. Kalsiyum açısından zengin bir diyet tüketin.

Eylül’de yay burçları beklenmedik bir yolculuk sizi şaşırtacak. Büyük olasılıkla, planınızın veya fikrin gerçekleşmesi ile ilgili olacaktır. Genel olarak, bu ay seyahat planlarınızı veya farklı şehir ve köylerden insanlarla iletişiminizi destekleyecektir. Bu ay, Balık burcunun işareti altında doğmuş bir adamla ilginç bir konuşma olacak. Eylül ayında, kıskanç veya can sıkıcı bir karakteri olan hoş olmayan bir adamla karşılaşacaksınız. Kendi sorunları için sizi suçlamaya ya da sizi ve başkalarını kendi kararları ile yüklemeye eğilimlidir.

Bu ay evinizin dışındaki insanlarla ilişkinizi açıklığa kavuşturmaya karar verdiyseniz, aramızda ortaya çıkabilecek ihtilaf yüzünüzün gözyaşları ile bitecektir. Bu ay, Yay burcunun genç temsilcileri için birlikte yaşamaya ya da evliliğe başlamak için elverişli olacaktır. Bu ay, bir arkadaş ya da tanıdık için bir sağlık probleminin gelişmesiyle şaşıracaksınız. İşler daha ciddi ya da uzun vadeli, özel tedavi gerektirecek hale gelecektir. Bu tür olaylar, yaşamın anlamı, her bir kişinin geçtiği deneyler veya öğrenmesi gereken yaşam dersleri hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.

Yay erkekleri duyguları hakkında konuşmak için daha açık bir şekilde davranacak ve normalden daha duygusal olacaktır. Yay kadınları kesinlikle bir nişan veya ilişkiyi tamamlamaya karar vereceklerdir. Evlilik planlarınız arasında öncelik olabilir.

Yay Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatınız bu ay zor olabilir, ancak bunun üstesinden daha kolay gelebilirsin. Bu davranış sizi gerçek bir ilişki kurmaya yarayabilir. Sevginizi anlamak ve eşinizden kabul almak için biraz zaman verin. Çiftler bu ay normal bir yaşam sürecekler. Size bağlı olan ve seven herkesle normal bir ilişki kurmaya çalışın.

Yay Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Özveriyle çalışıp iş taahhütlerinizi yerine getirirseniz, kariyer hayatı sorunsuz geçecektir. Gelişim becerileri ile ilgili özel durumlar, tatmin ve tanıma sağlayacaktır. Yakın gelecekte daha iyi bir kapsam sağlayabilecek olan işteki tutarlılığı koruyun. İşinizle ilgili görevleri yapmaya hazır olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status