Yay Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında yay burcu, Jüpiter, Yay burcunun gezegensel Efendisidir ve bu ay sizin kendi burcunuzu iletiyor.. Bununla birlikte, Ay burcunuzun Efendisi burcunuzda kaldığından, bu yine de bir şekilde faydalı kabul edilebilir.

Genel olarak zor durumlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Bu yüzden lütfen iyi düşünün ve sonra sadece sabır ve anlayışla hareket edin. Ayrıca konuşurken dikkatli olun.

Çocuk sağlığı endişeye neden olabilir ve annenizin sağlığı da endişelenebilir. Ancak sağlığınız iyileşme görebilir. Babayla ilgili yanlış anlamalar gelişebilir, ancak bunlar yakında ortadan kaybolabilir. Ancak istikrarlı bir finansmanın keyfini çıkarabilir ve aile üyelerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Bu ay, aile mutluluğunu artırmanıza ve ev hayatını keyifli hale getirmenize yardımcı olabilir. Etkiniz, statünüz ve şöhretiniz artabilirken, size karşı düşmanca duygular besleyenler uzaklaşabilir. Maneviyatla da daha fazla ilgilenebilirsiniz.

Yay Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Sevgi gibi kalbin meseleleriyle dikkatlice ilgilenmeniz gerekebilir. Aşıklar arasında küçük de olsa fikir ayrılıkları ortaya çıkabilir, ancak bunlar kısa ömürlü olabilir. Bu yüzden şimdi aşık olmamak ideal. Ancak eşler, aralarında çok fazla sevgi ve şefkat hissedebilirler ve aile hayatı mutlu olabilir. Hayat arkadaşınız da arzularınızı yerine getirmenize destek olabilir.

Para ve Kariyer: Ekonomik senaryo iniş ve çıkışlara tanık olabilir, ancak yine de kişisel ihtiyaçlarınızı ve aile taahhütlerinizi, elde ettiğiniz gelirle karşılayabilirsiniz. Tasarruflara odaklanmak için doğru zaman bu olabilir. Ancak lütfen başkalarıyla para işlemleri konusunda dikkatli olun.

Sağlık: Sizi rahatsız eden birçok fiziksel rahatsızlıktan kurtulabilirsiniz. Kronik rahatsızlığınız olsa bile, sorunu doğru bir şekilde teşhis edebilecek ve size doğru tedaviyi sağlayabilecek yetenekli bir doktoru bulabilirsiniz. Bu, uzun süredir devam eden hastalıktan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca gerginliğinizden çıkıp çok ihtiyaç duyduğunuz huzuru ve neşeyi elde edebilirsiniz.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,7,8,9,13,14,15,17,18,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,10,11,12,16,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status