Yay Burcu Ekim 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ekim ayında yay burcu sizin için başarılı bir dönem olacak ve önceliğe dayalı olarak tüm aktivitelere odaklanabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor, çünkü bu ay biraz egoist olabilirsiniz. Saygın amaçlar için uğratabileceğiniz gereksiz harcamaları kontrol edin. Tüm çalışmalarınız ile tanınırsınız. Mesleğinizdeki beklemedeki çalışmalarınıza öncelik verin. Görüntü ve durumunuzu iyileştirmek için bir işkolik olmanız gerekir. Bu ay, sağlık durumun normal görünüyor. Kalsiyum açısından zengin bir diyet tüketin.

Ekim’de yay burçları işe girenler için, bu ay taahhütlerinizi yerine getirmek için uygun olmayabilir, çünkü sabırla çalışmanız gerekir. Yakın gelecekte sizin için destekleyici olabileceğinden, sıkı çalışmanızı sağlamalısınız. Müşterilerinizin isteklerine önem verin ve beklentilerinizden en az bir kısmını karşılamanız için indirimlerden yararlanın.

Bu ay öğrenciler için normal olacaktır. Eğitimde değerini kanıtlaman gerekiyor. Ebeveynlerinizden ve öğretmenlerden yeterli desteği alabilseniz de, çalışmalarda düşük performans gösterme riski vardır. Bu ay sağlık durumunuz iyi olacak. Doktorunuz tarafından tavsiye edilen ilaçları almaya önem verin. Sağlık kontrolü, başka sağlık sorunlarının olup olmadığını anlamak için yardımcı olabilir. Sağlıklı bir diyet yapın.

Yay Burcu Ekim 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatınız bu ay zor olabilir, ancak bunun üzerine daha kolay gidebilirsin. Bu davranış sizi gerçek bir ilişki kurmaya yarayabilir. Sevginizi anlamak ve eşinizden kabul almak için biraz zaman verin. Çiftler bu ay normal bir yaşam sürecekler. Size bağlı olan herkesle normal bir ilişki kurmaya çalışın.

Ayrıca Bakınız: Yay Burcu 2019 Yorumu

Yay Burcu Ekim 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Özveriyle çalışıp iş taahhütlerinizi yerine getirirseniz, kariyer hayatı sorunsuz geçecektir. Gelişim becerileri ile ilgili özel durumlar, tatmin ve tanıma sağlayacaktır. Yakın gelecekte daha iyi bir kapsam sağlayabilecek olan işteki tutarlılığı koruyun. İşinizle ilgili görevleri yapmaya hazır olun. Finansal sorunlar size stres yaratabilir. Bu ay dalgalı mali koşullarla yönetebilirsiniz. Acil durumlarda ihtiyatlı fonlarınızı kullanın. İşlerinizi daha fazla stresle temizlemeniz gerekebilir. Bu ay yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status